Рішення №463500

ПОСТАНОВА

Справа № 1-18 /2007р.

10 січня 2007 року

в складі:       головуючого - судді при секретарі

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

Волкової Н.Я. Кириленко І.B.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі  суду у місті Коростені

кримінальну справу приватного обвинувачення

ОСОБА_1 ,ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Остапи Лугинського району Житомирської області , українця, громадянина України, одруженого, не інваліда , освіта середня, безробітного , раніше не судимого , проживаючого:АДРЕСА_1 ,

у вчиненні злочину, передбаченого ст. 125,ч. 1   КК України,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Коростенського міськрайонного суду Житомирської області перебуває кримінальна справа приватного обвинувачення відносно ОСОБА_1 за ст. 125,ч.1 КК України, порушена 03.01.2006 року на підставі скарги громадянки ОСОБА_2.

Потерпіла ОСОБА_2 в судове засідання, будучи належним чином повідомленою про час та місце його проведення без поважних причин не з'явилась, а надала письмову заяву , зі змісту якої вбачається, що потерпіла обізнана про час та місце проведення судового засідання , однак з'являтись до суду не бажає.

Враховуючи те, що потерпіла ОСОБА_2 не з'явилась в судове засідання без поважних причин, що розцінюється судом як її небажання підтримувати висунуте проти ОСОБА_1 обвинувачення, справа підлягає закриттю.

На підставі викладеного, керуючись ст. 282 КПК України.

ПОСТАНОВИВ:

Кримінальну справу приватного обвинувачення по обвинуваченню ОСОБА_1 за ст. 125,ч.1 КК України провадженням закрити в зв'язку з неявкою в судове засідання потерпілого без поважних причин.

Постанова може бути оскаржена протягом семи діб з дня її винесення до апеляційного суду Житомирської області через Коростенський міськрайонний суд .

Суддя Коростенського міськрайонного суду

Волкова Н.Я.