Рішення №463503

Справа № 5-14/07

ПОСТАНОВА

12 січня 2007 року

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

Волкової Н.Я.

Кириленко І.В. Філя С.В. Старовойт І.М.

в складі:        головуючого - судді при секретарі з участю прокурора представника Коростенської ВК-71

розглянувши   у відкритому виїзному судовому засіданні подання начальника Коростенської ВК-71

про умовно-дострокове звільнення від покарання засудженого

ОСОБА_1, 1970 року народження, уродженця м. Ірпінь Київської області, до арешту не працював , проживав АДРЕСА_1,

ВСТАНОВИВ:

Вироком    Талалаївського районного суду Чернігівської області 20.04.2004 року ОСОБА_1 засуджено за ст. 185 ч. З КК України до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Станом на 14.11.2006 року ОСОБА_1 відбув 3/4 частини призначеного строку покарання. За час відбування покарання ОСОБА_1 зарекомендував себе як особа, яка позитивно характеризується, сумлінно ставиться до праці та зразковою поведінкою довів своє виправлення.

Начальник установи просить звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання умовно-достроково .

Представник Коростенської ВК-71     подання підтримав. Засуджений запевнив суд, що більше злочинів вчиняти не буде. Прокурор проти задоволення подання заперечень не має.

Заслухавши учасників, дослідивши матеріали справи суд вважає, що подання підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 81 КК України умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосовано , якщо засуджений сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення, відбув 3/4 частини строку покарання, призначеного судом , оскільки вчинив тяжкий злочин .

Враховуючи те, що ОСОБА_1 відбув 3/4 частини призначеного судом покарання. характеризується як особа, яка сумлінною поведінкою та ставленням до праці довела своє виправлення, він може бути звільнений від відбування покарання умовно-достроково .

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 407,411 КПК України ,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звільнити від відбування покарання, призначеного вироком Талалаївського районного суду Чернігівської області 20.04.2004 року , яким його засуджено за ст. 185 ч. З КК України до трьох років шести місяців позбавлення волі , умовно-достроково на вісім місяців сімнадцять днів.

Копії постанови направити до Коростенської ВК-71 для виконання, суду, що постановив рішення, спостережній раді, прокурору - для відома .

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області протягом 7 діб   з моменту її оголошення   через Коростенський міськрайонний суд.

Подача апеляції прокурором зупиняє її виконання .

Суддя Коростенського міськрайонного суду

Волкова Н.Я.