Рішення №463506

Справа № 5-Ю /07

ПОСТАНОВА

12 січня 2007 року                                            Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

в складі:        головуючого- судді                                          Волкової Н.Я.

при секретарі                                                   Кириленко І.B.

з участю прокурора                                         Філя С.В.

представника Коростенської ВК-71             Будяківського В.А.,

розглянувши   у відкритому виїзному судовому засіданні подання начальника Коростенської ВК-71 про умовно-дострокове звільнення від покарання засудженого

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Шепіт Путивльського району Чернівецької області , до арешту не працював , проживав в с.Вартиківці Кельменецького району Чернівецької області

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 вироком Кельменецького районного суду Чернівецької області від 16.08.2004 року засуджено за ст. ст. 185,ч.1; 185,ч.2; 185,ч.3; 289,ч.1; 70 КК України до 3 років 8 місяців позбавлення волі.

Станом на 16.11.2006 року засуджений відбув 2/3 частини строку призначеного покарання,. За час відбування покарання ОСОБА_1 зарекомендував себе як особа, яка позитивно характеризується. сумлінно ставиться до праці та зразковою поведінкою довів своє виправлення.

Начальник установи просить звільнити його від відбування покарання умовно-достроково

Представник Коростенської ВК -71     подання підтримав. Засуджений запевнив суд, що більше злочинів вчиняти не буде. Прокурор проти задоволення подання заперечень не має.

Заслухавши учасників, дослідивши матеріали справи суд вважає, що подання підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 81 КК України умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосовано , якщо засуджений сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення, за вчинений злочин відбув 2/3 частини строку покарання, призначеного судом ,оскільки вчинив тяжкий злочин .

Враховуючи те, що ОСОБА_1 відбув 2/3 частини призначеного судом покарання, характеризується як особа, яка сумлінною поведінкою та ставленням до праці довела своє виправлення, він може бути звільнений від відбування покарання умовно-достроково .

На підставі викладеного , керуючись ст. ст. 407,411 КПК України ,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звільнити від відбування покарання, призначеного вироком Кельменецького районного суду Чернівецької області від 16.08.2004 року, яким його засуджено за ст. ст. 185,4.1; 185,ч.2; 185,ч.3; 289,ч.1; 70 КК України до 3 років 8 місяців позбавлення волі, умовно-достроково на  один рік двадцять чотири дні.

Копію постанови направити до Коростенської ВК-71 для виконання, суду, що постановив рішення, спостережній раді, прокурору - для відома .

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області протягом 7 діб   з моменту її оголошення  через Коростенський міськрайонний суд.

Подача апеляції прокурором зупиняє її виконання .

Суддя Коростенського міськрайонного суду

Волкова Н.Я.