Рішення №463529

Справа №2-77/2007р.

УХВАЛА

по результатам попереднього судового

засідання по цивільній справі

19 січня 2007р.                                                                                                 м.Приморськ

Приморський районний суд Запорізької області в складі:

Головуючий суддя Булашев Р.Л.

при секретарі Тафрової І.І., з участю позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2,

розглянувши цивільну справу за   позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4,

ОСОБА_5, Приморської міської ради, третя особа Приморська нотаріальна контора про

надання додаткового строку для прийняття спадщини,

встановив:

Позивач просить встановити факт родинних відносин між ОСОБА_1 та ОСОБА_6 та надати їй додатковий строк для прийняття спадщини після племіника ОСОБА_6, та встановити факт родинних зв'язків з ним.

В суді на позові наполягала.

Відповідач ОСОБА_2 проти позовних вимог заперечувал, однак не змогла мотивувати свої заперечення. Від відповідача ОСОБА_5 , надійшла заява в якій вона просить позов задовольнити, проти позовних вимог не заперечуває.

Від нотаріальної контори також надійшла заява в якій вони просять розглянути справу за їх відсутністю, проти позовних вимог незаперечують.

Представник Приморської міської ради до суду не з'явився, про причини неявки суду не відомо.

Перевіривши матеріали справи, заслухав сторони суд вважає наступне. Так під час розгляду було встановлено, що крім вказаних учасників до участі у справі потрібно залучити ОСОБА_7 і ОСОБА_8, як третіх осіб, які є братами позивачці ОСОБА_1 та можуть нарівні з нею вимагати вступу в спадок ОСОБА_6, в якого є спадкове майно - будинок.

За ст. 36 ЦПК України суд повідомляє зацікавлену особу про справу і роз'яснює її право заявити про свою участь у справі в якості третьої особи. Якщо від третьої особи не надійшло повідомлення про згоду на участь у справі, справа розглядається без неї.

Докази, які необхідно встановити для вирішення справи по суті є в матеріалах справи. Додатково потрібно запросити у нотаріальної контори відомості про осіб, які зверталися за спадком після померлої ОСОБА_9 та померлого ОСОБА_10.

Факти, які потребують встановленню для вирішення справи підтверджуються доданим доказами і в додаткових заходах для їх збору не має потреби.

Суд пропонує свої доводи чи заперечення сторонам подати за три дні до початку судового розгляду справи.

З наведеного, суд вважає, що справу потрібно призначити до судового розгляду.

Керуючись ст. 130 ЦПК України,

ухвалив:

Цивільну справу № 2-77/2007р. призначити до розгляду у відкритому засіданні Приморського районного суду на 15 лютого 2007р. В 15-00 год.

Встановити строк для подання своїх доводів чи заперечень сторонам, за три дні до початку судового розгляду справи.

Надіслати копію ухвали ОСОБА_7 і ОСОБА_8, і роз'яснити їм про право вступу до справи в якості третьої сторони, для чого вони повинні надіслати суду в 7 діб з дня отримання копії ухвали заяву, де вказати про бажання вступити в справу, про свої думки з приводу позовних вимог, та про бажання особисто брати участь в судовому засіданні, або про направлення представника згідно нотаріально посвідченого доручення, або прохання слухати справу в їх відсутності.

Викликати у судове засідання сторони по справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                             Р.Л. Булашев