Рішення №464335

№ 2-354/07

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

заочне

19.01.2007 року Оболонський районний суд м. Києва у складі: головуючого судді Буравльова С.І., секретаря Пузанової М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Оболонський районний центр зайнятості про зняття з реєстрації трудового договору, -

ВСТАНОВИВ:

18.10.2006 року позивач звернулась до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що 14.04.2005 року між нею як суб'єктом підприємницької діяльності та ОСОБА_2 було укладено трудовий договір. Вказаний договір було зареєстровано Оболонським районним центром зайнятості за НОМЕР_1. З 03.07.2006 року ОСОБА_2 без поважних причин не з'являється на роботу. Позивач в односторонньому порядку з власної ініціативи розірвала трудовий договір з відповідачем та звернулась до Оболонського районного центру зайнятості для зняття трудового договору з реєстрації. Позивачу було відмовлено у знятті з реєстрації трудового договору, оскільки необхідна присутність сторін трудового договору, що його підписали. Позивач не має можливості забезпечити явку відповідача до державної служби зайнятості.

У зв'язку з наведеним, позивач просила суд визнати трудовий договір таким, що підлягає зняттю з реєстрації без присутності працівника..

В судовому засіданні позивач та її представник підтримали позовні вимоги і просили суд задовольнити позов.

Представник третьої особи в судовому засіданні проти позову не заперечувала, просила суд позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з'явився, належним чином був повідомлений про час і місце слухання справи.

Оскільки представник позивача не заперечує проти заочного розгляду справи, а відповідач належним чином повідомлений про судовий розгляд, суд вважає можливим провести заочний розгляд справи.

Вислухавши пояснення представника позивача, третьої особи, вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню з наступних підстав.

В судовому засіданні встановлено, що 14.04.2005 року між позивачем як суб'єктом підприємницької діяльності та ОСОБА_2 було укладено трудовий договір. Вказаний договір було зареєстровано Оболонським районним центром зайнятості м. Києва за НОМЕР_1.

З 03.07.2006 року ОСОБА_2 без поважних причин не з'являється на роботу.

Згідно п. 4 ч. 1 ст. 40 КЗпП України трудовий договір, укладений на невизначений строк, може бути розірваний власником або уповноваженим ним органом у випадку прогулу (в,тому числі відсутності на роботі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин.

Позивач в односторонньому порядку розірвала трудовий договір з відповідачем. Звільнення відбулося з ініціативи роботодавця, та з урахуванням статті звільнення не потребувало присутності працівника.

Позивач звернулась до Оболонського районного центру зайнятості для зняття трудового договору з реєстрації, проте їй було відмовлено у знятті з реєстрації, оскільки згідно п.п. 6-9 Порядку реєстрації трудового договору між працівником та фізичною особою і п. 14 Форми трудового договору між працівником та фізичною особою, затверджених Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.2001 року № 260, при знятті з реєстрації трудового договору у державній службі зайнятості необхідна присутність сторін трудового договору, що його підписали.

Позивач не має можливості забезпечити явку відповідача до державної служби зайнятості та через те, що трудовий договір не знято з реєстрації має сплачувати внески до податкових органів та до органів державного соціального страхування.

На підставі викладеного та керуючись Порядком реєстрації трудового договору між працівником та фізичною особою, Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.2001 року № 260, ст.ст. 23, 24, 24-1, 40 КЗпП України ст.ст. 10, 60, 130, 174, 175, 197, 198, 208, 209, 212-215, 218, 224, 226 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Задовольнити позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Оболонський районний центр зайнятості про зняття з реєстрації трудового договору.

Визнати трудовий договір, зареєстрований Оболонським районним центром зайнятості 14.04.2005 року за НОМЕР_1 таким, що підлягає зняттю з реєстрації без присутності працівника.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачем протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення, та апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.