Рішення №464352

2-a-2/2007p.

УХВАЛА

26 січня 2007 року                                               Старокостянтинівський районний суд

Хмельницької області в складі:

головуючого - судді                                                                                     Сенькова О.Г.

при секретарі                                                                                                   Повзун С.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Старокостянтиновї справу за позовом ОСОБА_1 до головного державного санітарного лікаря Старокостянтинівського району про визнання незаконною постанову про накладення штрафу та її скасування,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 пред'явила позов до головного державного санітарного лікаря Старокостянтинівського району про визнання незаконною постанову про накладення штрафу та її скасування.

Позивачка повторно без поважних причин в судове засідання не з'явилась, хоча про час і місце розгляду справи була повідомлена належним чином.

Відповідно п.3 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Оскільки позивачка повторно без поважних причин не з'явилась в судове засідання, то суд вважає, що позовну заяву слід залишити без розгляду.

Керуючись п.3 ст.207 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

 Позовну заяву ОСОБА_1 до головного державного санітарного лікаря Старокостянтинівського району про визнання незаконною постанову про накладення штрафу та її скасування - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через Старокостянтинівський райсуд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.