Рішення №464356

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа 2-65/07р. Категорія справи 15

17 січня 2007 року

Богуславський районний суд Київської області в складі:

головуючого судді                          Чумаченка О.В.,

при секретарі                                   Ткаченко Н.А..

з участю

представника позивача                 Кузнєцової Г.М.,

відповідача                                      ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому засіданні в м. Богуславі цивільну справу за позовом комунального підприємства Київської обласної ради "Богуславтепловодопостачання" доОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач - комунальне підприємство "Богуславтепловодопостачання", звернувшись до суду з даним позовом, просив стягнути з відповідачаОСОБА_1 819,35 грн. за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню, посилаючись на те, що відповідач проживає в квартирі АДРЕСА_1 і вказаний будинок підключений до системи централізованого водопостачання та водовідведення. Відповідач користується послугами, але оплату за них своєчасно та в повному обсязі не проводить, в зв'язку з чим у нього станом на 1.12.2006 року виник борг на суму 819,35 грн.

В судовому засіданні представник позивача Кузнецова Г.М. позовні вимоги змінила, посилаючись на те, що за час перебування справи в суді відповідач частково погасив борг, І просила стягнути із відповідачки на користь КП "Богуславтепловодопостачання" 815,15 грн. заборгованості за надані послуги по водопостачанню і водовідведенню, що утворилась станом на 17.01.2007 року та судові витрати по справі

Відповідач ОСОБА_1 в судовому засіданні позов визнав повністю, пояснивши, що він помилково вважав, що оплату його комунальних послуг здійснює підприємство, на якому він працює.

Суд, заслухавши пояснення представника позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи та оцінивши надані позивачем докази, вважає, що позов підлягає задоволенню, а рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання, з таких підстав.

Відповідно до ч. 4 от. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Матеріалами справи встановлено, що позивач надавав послуги по водопостачанню та водовідведенню побутовому споживачу ОСОБА_1 в квартиру АДРЕСА_1. 25.04.2006 року між позивачем та відповідачем був укладений договір про надання послуг по водопостачанню та водовідведенню. Відповідач користувався вказаними послугами, але не розраховувався за них в повному обсязі, внаслідок чого у нього станом на 17.01.2007 року виникла заборгованість на суму 815,15 грн.

Відповідно до СТ.509 ЦК України зобов'язання є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь іншої сторони кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

Відповідно до ст.526 ЦК України, зобов'язання .має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за

відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Оскільки позивач своє зобов'язання - забезпечити квартиру відповідача водопостачанням та водовідведенням, виконало, а відповідач не виконує свого зобов'язання - провести оплату за використані послуги, то відповідно підлягає стягненню борг за надані послуги.

Відповідно до ст.88 ЦПК України стороні на користь якої ухвалено судове рішення суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати.

Враховуючи, що визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує права чи інтереси інших осіб, керуючись ст.ст. 10, 11, 88, 130, 174, 209, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 509, 526 ЦК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задоволити.

Стягнути із ОСОБА_1 на користь комунального підприємства Київської обласної ради "Богуславтепловодопостачання"(р/р 260016929001 МФО 319036 ФАБ "Київська Русь" м. Обухів код. 24891334) 815 (вісімсот п'ятнадцять) гривень 15 копійок заборгованості за водопостачання та водовідведення, що утворилася станом на 17.01.2007 року.

Стягнути зОСОБА_1 на користь комунального підприємства Київської обласної ради "Богуславтепловодопостачання" судові витрати по справі на суму ЗО грн.

Стягнути зОСОБА_1 на користь місцевого бюджету державне мито на суму 51 грн.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через суд першої інстанції, шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку встановленому ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Головуючий: суддя                (підпис)

Чумаченко О.В.