Рішення №464358

Справа №2-о-3 / 2007 року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

19 січня 2007 року                      Богуславського районний суд Київської області в складі:

головуючого судді Якутюка B.C., народних засідателів ОСОБА_1, ОСОБА_2, при секретарі Давиденко М.В., з участю заявниці ОСОБА_3, представника органу опіки та піклування Калінської О.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Богуславі цивільну справу за заявою ОСОБА_3 про визнання фізичної особи безвісно відсутньою, -

ВСТАНОВИВ:

Заявниця ОСОБА_3 просить суд визнати ОСОБА_4 безвісно відсутнім, посилаючись на те, що рішенням Рокитнянського районного суду від 11.01.2006 року її було призначено опікуном неповнолітнього ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, який з червня 2005 року проживає разом з нею, поскільки його мати ОСОБА_6 зловживає спиртними напоями, а батько ОСОБА_4 з 22 версеня 1992 року виїхав з постійного місця проживання (АДРЕСА_1) в м.Біла Церква і на даний час його місце знаходження невідомо.Факт оголошення ОСОБА_4 безвісно відсутнім необхідно їй для звернення у відділ соціального захисту населення для оформлення матеріальної допомоги на дитину по втраті годувальника.

В судовому засіданні заявниця ОСОБА_3 свою заяву підтримала, посилаючись на вищенаведені обставини і просила суд її задовольнити.

Свідок ОСОБА_7 в судовому засіданні підтвердила той факт, що ОСОБА_4 вона взагалі в селі Насташівка не бачила і він не цікавився життям дитини.

Свідок ОСОБА_8 в судовому засіданні підтвердила той факт, що ОСОБА_4 вона особисто бачила лише два рази в м.Біла Церква і більше ніяких відомостей про нього не має.

Свідок неповнолітній ОСОБА_5 в судовому засіданні пояснив, що ОСОБА_4, який записаний його батьком, він взагалі ніколи не бачив і не має ніяких відомостей про нього.

Представник служби в справах неповнолітніх Богуславської РДА  Калінська Оксана Анатоліївна в судовому засіданні підтримала заяву ОСОБА_3 про визнання ОСОБА_4 безвісно відсутнім, поскільки потрібно захистити інтереси неповнолітньої дитини, яка перебуває на даний час під опікою заявниці.

Суд, вислухавши пояснення заявниці, представника органу опіки та піклування, свідків, вважає за необхідне заяву задовольнити із слідуючих підстав.

В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_4 являється батьком неповнолітнього сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про народження дитини.

За даними Білоцерківського МВВС ГУ МВС України в Київській області від 17 січня 2007 року вбачається, що ОСОБА_4, 15.11.1962 року народження в м.Біла Церква і Білоцерківському районі не зареєстрований.

Із довідки Рокитнянського РВ ГУ МВС України в Київській області від 29 грудня 2006 року видно, що по даним Рокитнянського РВ ОСОБА_4, 15.11.1962 року народження не на території Рокитнянського району не зареєстрований.

Із довідки Насташівської сільської ради Рокитнянського району Київської області від 29 грудня 2006 року вбачається, що ОСОБА_4, 15.11.1962 року народження вибув з села в м.Біла Церква з 22 вересня 1992 року.

Відповідно до ч.1 ст. 43 ЦК України фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування.

Суд вважає, що поскільки із пояснень заявниці та письмових документів вбачається, що протягом одного року в місці постійного проживання ОСОБА_4 немає відомостей про його місце перебування, то є підстави для задоволення заяви ОСОБА_3 та визнання ОСОБА_4 безвісно відсутнім.

На підставі ст.43 ЦК України, керуючись ст.ст. 10,11, 58, 59, 209, 212, 215,248, 249 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву задовольнити.

Визнати ОСОБА_4, 15 листопада 1962 року народження безвісно відсутнім.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Богуславський районний суд шляхом подачі в 10-дений строк з дня його проголошення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до суду апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Головуючий : суддя                                               Якутюк B.C.

Народні засідетелі:                                          Карстен A.M.

ОСОБА_2