Рішення №464368

Справа № 5-38 2007

ПОСТАНОВА

"15 " січня 2007 року                                                        Коростенський міськрайонний суд

Житомирської області

в складі: головуючої-судді                                                                         Скобельського С. I.

при секретарі                                    Мейнарович Л.А.

з участю прокурора                          Берляк М. І.

представника КВІ                            ОСОБА_2.

розглянувши подання Коростенського MB КВІ УДДУ ПВП в Житомирській області про звільнення від призначеного судом покарання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за АДРЕСА_1

ВСТАНОВИВ:

Вироком Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 21.12.2005 року ОСОБА_1 було засуджено за ст.185ч.3 КК України до трьох років позбавлення волі з випробуванням строком на один рік.

Коростенська КВІ звернулась до суду з поданням про звільнення засудженого від призначеного судом покарання в зв"язку з закінченням іспитового строку.

В судовому засіданні представник КВІ подання підтримав, пояснив, що за час відбування покарання ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності не притягувався, нового злочину не вчинив, за місцем проживання характеризується задовільно.

ОСОБА_1 в судове засідання не з"явився, причини неявки суду не повідомив, про час та день слухання справи повідомлявся належним чином.

Прокурор в судовому засіданні проти задоволення подання не заперечив.

Вислухавши думку представника КВІ, прокурора, дослідивши матеріали справи в їх сукупності, давши їм оцінку, суд приходить до висновку про необхідність звільнення ОСОБА_1 від подальшого відбування покарання.

Судом встановлено, що протягом відбуття іспитового строку, призначеного вироком Коростенського міськрайонного суду від 01.02.2005 року, ОСОБА_1 до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується задовільно, тому -

Керуючись ст. ст. 408-1,411 КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ: ОСОБА_1 звільнити від покарання, призначеного вироком Коростенського міськрайонного суду від 21.12.2005  року в зв"язку з закінченням іспитового строку.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом семи діб з дня її винесення.

Суддя: