Рішення №464405

Справа №3-1296 2007 рік

ПОСТАНОВА

12.01.2007 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Буравльов С.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Оболонського РУГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця Азербайджану, громадянина Азербайджану, не працює, проживає за адресою: АДРЕСА_1, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2,

за ст. 203 ч. 1 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 09.01.2007 року ОСОБА_1 не додержався встановленого порядку пересування і зміни місця проживання, а саме проживав не за місцем реєстрації.

Його вина підтверджується матеріалами адміністративної справи: протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом працівника міліції.

Відповідно до ст. 33 КпАП України, суд, при накладенні стягнення за адміністративне правопорушення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини.

На підставі викладеного, керуючись ст. 203 ч.1 КпАП України,

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, застосувавши до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн. Постанова оскарженню не підлягає.

СУДДЯ:                              БУРАВЛЬОВ С.І.