Рішення №464411

Справа N 1-52

2007 рік

ВИРОК ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

24 січня 2007 року                                                           Оболонський районний суд м. Києва

в складі головуючого судді                                                  -                Жук О.В.

при секретарі                                                             -                Федорук К.С.

з участю прокурора                                                   -                Степанечка О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Києва кримінальну справу по обвинуваченню

ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1, у вчиненні злочину, передбаченого ст.301 ч.2 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

12.09.2006 року близько 13 години 50 хвилин ОСОБА_1, перебуваючи на ринку "Петрівка" по вул. Вербовій, 23, в м. Києві, збув гр. ОСОБА_2 DVD диск, який згідно з висновками експерта №268 від 16.10.2006 року містить відеотвір порнографічного характеру і не може бути дозволений для розповсюдження та збуту в Україні відповідно до ст. 6 Закону України "Про захист суспільної моралі".

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою винність у вчиненні злочину, передбаченого ст. 301 ч.2 КК України, визнав і повністю підтвердив обставини, зазначені у вироку вище. У вчиненому кається, просить суворо не наказувати.

У відповідності до ст.299 КПК України, за згодою учасників процесу, судом визнано недоцільним дослідження доказів по справі, відносно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються

Таким чином, суд вважає, що винність підсудного ОСОБА_1 в судовому засіданні доведена повністю.

Суд кваліфікує дії підсудного ОСОБА_1 за ст.301 ч.2 КК України, тому що він скоїв умисні дії, які виразилися у збуті відеопродукції порнографічного характеру.

Призначаючи покарання підсудному ОСОБА_1, у відповідності зі ст.65 КК України, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом'якшують покарання.

Обставиною, яка пом'якшує покарання, згідно ст.66 КК України, суд визнає щире каяття підсудного.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне призначити ОСОБА_1 покарання у вигляді штрафу з конфіскацією порнографічної відеопродукції.

Керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд, -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.301 ч.2 КК України та призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією порнографічної відеопродукції, а саме DVD диска, визнаного по справі речовими доказами.

Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу ОСОБА_1 залишити без зміни у вигляді підписки про невиїзд з постійного місця проживання.

Речові докази по справі; гроші в сумі 50 грн. залишити ОСОБА_2

На вирок може бути подана апеляція до Апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

Суддя:

З оригіналом згідно.

Суддя:

О.В.Жук О.В. Жук