Рішення №464419

Справа  №  2-833/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ          УКРАЇНИ

04   січня   2007   року  Оболонський  районний  суд  м.   Києва   в   складі   головуючого

судді:                                                                                             Борисової  О.В.

при  секретарі:                                                                               Зірук  М.М.

розглянувши    у    відкритому    судовому    засіданні    у    залі    суду    у    м.     Києві

цивільну   справу   за    позовом   ОСОБА_1   до   ОСОБА_2  про  розірвання  шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Сторони зареєстрували шлюб 28.09.1996 року. Від шлюбу мають сина -ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу посилаючись на те, що спільне життя з відповідачкою не склалось, спільне господарство не ведуть, разом не проживають, шлюбно-сімейні стосунки не підтримують.

В  судовому  засіданні  позивач  підтримав  позовні  вимоги.

Відповідачка в ' судовому засідання проти задоволення позову не заперечувала.

Вислухавши пояснення сторін,, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню оскільки подружнє життя не склалось, сторони мешкають окремо, спільне господарство не ведуть, шлюбні стосунки не підтримують,   шлюб  суперечить   інтересам     позивача,   що  має  істотне  значення.

Спір про майно буде вирішуватись в окремо. Дитина залишається проживати разом  з  матір'ю.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,15,60,130,213,214,215 ЦПК України,      ст.ст.   110,114,115  Сімейного  Кодексу  України,   суд  -

ВИРІШИВ:

Позов  ОСОБА_1  задовольнити.

Шлюб зареєстрований між ОСОБА_1 та ОСОБА_2   2 8.09.1996 року відділом реєстрації актів громадянського стану  Мінського  району  м.   Києва,   актовий  запис  НОМЕР_1   -  розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу органу РАГСу стягнути з ОСОБА_1 держмито на користь держави в розмірі 21 грн.,   ОСОБА_2  від  сплати  держмита  звільнити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк встановлений статтею 2 94 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання  заяви  про  апеляційне  оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Апеляційному  суду  м.Києва     через  Оболонський районний   суд  м.Києва.