Рішення №464421

Справа №3-1294 2007 рік

ПОСТАНОВА

12.01.2007 року суддя Оболонського районного суду м. Киева Буравльов С.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця Казахстану, громадянина України, не працює, проживає за адресою: АДРЕСА_1, за ст. 173-2 ч.1 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

09.01.2007 року о 06:00 год. ОСОБА_1 за місцем свого проживання по АДРЕСА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вчинив сімейну сварку в ході якої висловлювався нецензурною лайкою. На зауваження не реагував. Своїми діями вчинив психологічне насильство в сім'ї.

Свою вину у вчиненому визнав.

Його вина підтверджується матеріалами адміністративної справи: протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом працівників міліції.

Відповідно до ст. 33 КпАП України, суд, при накладенні стягнення за адміністративне правопорушення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 33, 173-2 ч.1 КпАП України,

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, застосувавши до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн.

Постанова оскарженню не підлягає.

СУДДЯ:                                                                                                     БУРАВЛЬОВ С.І.