Рішення №464434

Справа № 1-852007р.

ВИРОК

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

"24" січня 2007 року                                        Оболонський районний суд м.Києва в складі:

головуючого - судді                               -      Камбулова     Д.Г.

при секретарі                                           -      Загородній М.В.

з участю прокурора                                -      ТурикаМ.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше не судимого,

у вчиненні злочину, передбаченого ст. 301 ч,2 КК України,

ВСТАНОВИВ:

15.06.2006 року ОСОБА_1 знаходячись біля входу в метрополітен на ст..м. „Петрівка" в м. Києві, приблизно о 10.00 год. придбав у невстановленої слідством особи три ДВД -диски з записами фільмів порнографічного характеру по ціні 30 гривень за один ДВД - диск. Оглянувши придбані ДВД - диски у гр. ОСОБА_1 в цей час виник злочинний умисел спрямований на незаконний збут вищевказаних ДВД - дисків з записами фільмів порнографічного характеру. Реалізуючи свій злочинний умисел спрямований на незаконний збут ДВД - дисків з записами фільмів порнографічного характеру гр. ОСОБА_1 пішов на ринок „Петрівка" розташований по вул. Вербовій, 23 в м. Києві, де зупинившись в торговельний ряду НОМЕР_1, біля місця НОМЕР_2 почав пропонувати незнайомим особам придбати в нього ДВД - диски з записами фільмів порнографічного характеру. Приблизно о 13.30 год. до гр. ОСОБА_1 підійшов гр. ОСОБА_2, з метою придбати для власного перегляду ДВД - диск з записами фільмів порнографічного характеру. Продовжуючи свої злочинні дії гр. ОСОБА_1 запропонував гр. ОСОБА_2 три ДВД - диски з записами фільмів порнографічного характеру, з яких останній вибрав один ДВД - диск під назвою: ''After glow", „Private Swingers", „Reality", „Anal toppers". Після чого гр. ОСОБА_2 передав гр. ОСОБА_1 гроші в сумі 50 гривень, за що останній передав гр. ОСОБА_2 вищевказаний ДВД - диск з записами фільмів порнографічного характеру.

Після цього гр. ОСОБА_1 був затриманий працівниками міліції ВБЗПТЛ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві, які в присутності понятих вилучили в нього гроші в сумі 50 гривень, які він отримав за незаконний збут ДВД - диска з записами фільмів порнографічного характеру гр. ОСОБА_2, який останній придбав для власного перегляду.

Згідно висновку експерта № 255 від 04.10.2006 року випливає, що ДВД -диск з відеотворами „After glow", „Private Swingers", „Reality", „Anal toppers", який був вилучений працівниками ВБЗПТЛ Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві, є продукцією порнографічного характеру, і не можуть бути дозволений для розповсюдження та збуту в Україні відповідно до статті 6 Закону України «Захист суспільної моралі».

Допитаний у якості підсудного ОСОБА_1 свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину, передбаченого ст. 301 ч.2 КК України визнав повністю, щиро розкаявся, та повністю підтвердив обставини вчиненого ним злочину. Пояснює вчинене ним скрутним матеріальним становищем на час вчинення злочину. Запевняє суд про недопущення подібного, просить призначити йому покарання у виді штрафу.

Враховуючи те, що підсудний та інші учасники процесу не оспорюють фактичні обставини справи і судом встановлено, що вони правильно розуміє зміст цих обставин, відсутні будь-які сумніви у добровільності та істинності їх позиції, заслухавши думку учасників процесу, та роз'яснивши їм положення ст.299 КПК України, суд визнає недоцільним дослідження інших доказів по справі, відносно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються.

Таким чином, оцінюючи в сукупності всі зібрані докази, суд вважає, що винність підсудного ОСОБА_1 у судовому засіданні доведена повністю.

Дії ОСОБА_1 повинні бути кваліфіковані за ст.301 ч.2 КК України тому що він вчинив навмисні дії, що виразились у збуті відеопродукції порнографічного характеру.

Призначаючи покарання підсудному ОСОБА_1, у відповідності зі ст.65 КК України, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.

Пом'якшувальною обставиною, згідно ст.66 КК України, суд визнає те, що підсудний щиро розкаявся.

Обтяжуючих обставин, згідно ст.67 КК України, судом не встановлено.

Крім того, при обранні підсудному міри покарання судом враховується його відношення до вчиненого, а також те, що він вперше притягується до кримінальної відповідальності за вчинення злочину середньої тяжкості.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне обрати ОСОБА_1 покарання в межах санкції ст.301 ч.2 КК України, а саме у виді штрафу, та вважає що призначення саме такого виду покарання забезпечить належне перевиховання та виправлення засудженого.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 301 ч.2 КК України і призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі 100 (ста) неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією відеопродукції порнографічного характеру.

Речові докази по справі (а.с.38) - конфіскувати.

Запобіжний захід відносно ОСОБА_1 у вигляді підписки про невиїзд з постійного місця проживання до набуття вироком чинності - залишити без змін.

Вирок може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

Суддя:    Камбулов Д.Г.