Рішення №464461

ПОСТАНОВА

Справа  №  4- 53

19 січня 2007 року                                                                                                          м. Київ

Оболонський районний суд м. Києва в складі

головуючого - судді Тютюн Т.М.

при секретарі  Ликовій В.Б.,

за участю прокурора Матюшенко К.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві Петренко І.А., погоджене з першим заступником прокурора Оболонського району м. Києва, про надання дозволу на проведення обшуку житла за місцем проживання обвинуваченого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

установив:

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 17.01.2007 року порушено кримінальну справу № 05-11920 щодо ОСОБА_1 та ОСОБА_2 за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.289 КК України.

17.01.2007 року ОСОБА_1 затримано в порядку ст.115 КПК України.

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 19.01.2007 року ОСОБА_1 притягнуто як обвинуваченого за ч.2 ст.289 КК України і йому пред'явлено обвинувачення в тому, що 15.01.2007 року близько 4 години він та ОСОБА_2 за попередньою змовою між собою біля будинку АДРЕСА_1 незаконно заволоділи автомобілем «ВАЗ-21011» д/н НОМЕР_1 вартістю 8000 гривень, належним ОСОБА_3.

У поданні слідчий порушує питання про надання дозволу на обшук житла за місцем проживання ОСОБА_1, посилаючись на те, що за місцем проживання обвинуваченого можуть знаходитись речі, здобуті злочинним шляхом, предмети, обіг яких заборонено.

Вивчивши матеріали кримінальної справи, заслухавши пояснення слідчого, думку прокурора про необхідність задоволення розглядуваного подання, суд вважає, що подання підлягає задоволенню.

Як вбачається з матеріалів справи, є достатні підстави вважати, що за місцем проживання ОСОБА_1 можуть знаходитись речі й цінності, здобуті злочинним шляхом, а також інші предмети, які мають значення для встановлення істини в кримінальній справі.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 177 КПК України, суд

постановив:

Подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві задовольнити. Дозволити провести обшук житла за місцем проживання обвинуваченого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1. Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя         (підпис)

З оригіналом згідно Суддя