Рішення №464469

Справа N5-16/4 2007 рік

ПОСТАНОВА

„15" січня 2007 року                         Оболонський районний суд м.Києва у складі

головуючого судді                           -           Камбулова  Д.Г.

при секретарі                                    -           Загородній М.В.

з участю прокурора                         -          Буднік О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві подання ВКВІ Оболонського району м.Києва про звільнення від  відбування покарання відносно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, засудженого вироком Печерського районного суду м.Києва від 28.12.2005 року за ст. 185 ч.І КК України до одного року позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільнений від відбуття покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік,

ВСТАНОВИВ:

Вироком Печерського районного суду м.Києва від 28.12.2005 року ОСОБА_1 засуджений за ст. 185 ч.І КК України до одного року позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільнений від відбуття покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік.

На підставі ст.76 КК України, суд зобов'язав ОСОБА_1не виїжджати за межі території України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично з'являтись на реєстрацію в органи кримінально-виконавчої системи.

ВКВІ Оболонського району м.Києва звернувся до суду з поданням про звільнення засудженого від покарання, посилаючись на те, що ОСОБА_1 за час перебування на обліку вимоги вироку суду не порушував: на реєстрацію з'являвся вчасно, місце проживання не змінював, характеризується позитивно.

Суд, заслухавши думку представника ВКВІ Оболонського району м. Києва, який підтримав подання, думку прокурора та засудженого, які також підтримали подання, а також враховуючи ту обставину, що строк випробування закінчився, вважає, що подання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.408-1 КПК України, ст.78 п.1 КК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, засудженого вироком Печерського районного суду м.Києва від 28.12.2005 року за ст. 185 ч.І КК України до одного року позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільнений від відбуття покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік звільнити від призначеного покарання.

Постанова може бути оскаржена прокурором, засудженим протягом семи діб шляхом подачі апеляції до Апеляційного суду м.Києва.

Суддя                                       Д.Г.Камбулов