Рішення №464478

Справа №  2-А -832007.

УХВАЛА

12   січня   2007   року  суддя     Оболонського     райнного   суду  м.Києва  Борисова  О.В.

розглянувши             матеріали             адміністративного позову ОСОБА_1    до виконавчого    директора    підприємства    з    100%     іноземною інвестицією   у    формі    Товариства    з    обмеженою    відповідальністю    „ВТС    КЛІМА" ОСОБА_3  про     скасування     та  визнання     нечинними  розпряджень,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 через свого представника ОСОБА_2

звернувся до Оболонського районного суду з адміністративним позовом до

виконавчого директора підприємства з 100% іноземною інвестицією у формі ТОВ

„ВТС     КЛІМА"       ОСОБА_3     про     скасування та   визнання          нечинним  розпряджень .

Відповідно до ст.17 КАС України, компетенція адміністративних судів поширюється на спори з фізичних осіб із суб*єктом владних повноважень щодо оскарження     його  рішень,   дій  чи  бездіяльності.

Згідно з ст.2 КАС України до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь - які рішення, дії чи бездіяльність суб*єктів владних повноважень,, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією' чи законом  встановлено  інший  порядок  судового  провадження.

З матеріалів позовної заяви вбачається, що позивачем, як колишнім працівником ТОВ,, ВТС КЛІМА" ставляться позовні вимоги про скасування та визнання нечинними розпорядження НОМЕР_1 „ Про сплату авансу" та розпорядження НОМЕР_2 про не нарахування компенсації за не використану відпустку підписане виконавчим директором ТОВ „ВТС КЛІМА" - який не є суб*єтом владних повноважень згідно з ч.І п.7 ст.З КАС  України.

Тому     вважаю,      що     дані     позовні     вимоги    мають     розглядатись в порядку

цивільного  судочинства.

Згідно    з    ст.109    ч.І     п.І КАС    України,     суддя    відмовляє    у    відкритті

провадження   в   адміністративній   справі,    якщо   заяву   не   належить   розглядати   в порядку  адміністративного  судочинства.

Таким чином вважаю, що необхідно відмовити у відкритті провадження по даній справі, оскільки позовна заява не підлягає розгляду в судах в порядку адміністративного  судочинста.

На  підставі  викладеного,   керуючись     п.І  ч.І   ст.109     КАС  України,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті адміністративного провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до виконавчого директора підприємства з 100ѕ іноземною інвестицією у формі Товариства з обмеженою відповідальністю „ВТС КЛІМА"     ОСОБА_1   про  скасування     та  визнання     нечинними  розпоряджень.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо воно не скасована, набирає законної сили  після  розгляду  справи  апеляційним  судом.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через Оболонський районний суд мо Києва протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження,   яка  може  бути  подана  протягом  5  днів  з  дня  проголошення  ухвали.