Рішення №464495

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

за справою про адміністративне правопорушення

Справа №3-84/07

22 січня 2007 року                                                                                м. Першотравенськ

Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Янжула С.А., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшла від Павлоградського взводу ДПС ДАІ при УМВС України в Дніпропетровській області відносно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, непрацюючого, притягнутого по ч.2 ст. 122 КУпАП,

ВСТАНОВИЛА:

24.11.2006 року о 07:48 год., водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем Рено-21, д/н НОМЕР_1 в м. Павлоград, Дніпропетровської області на дорозі, яка має дві смуги руху в одному напрямку рухався по лівій смузі при вільній правій, чим порушив рядність руху.

Вивчивши матеріали адміністративної справи, дійшла висновку, що гр. ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 122 КУпАП,

Керуючись ст.24, ч.2 ст.122, п.1 ч.1 ст.284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИЛА:

Визнати гр. ОСОБА_1, винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.122 КУпАП, та накласти стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 8 (вісім) гривень 50 коп.

Штраф повинен бути сплачений згідно зі ст.307 КУпАП протягом 15 днів від дня вручення (отримання) постанови за справою про адміністративне правопорушення в установу банку.

Копія платіжного документу подається до суду.

Своєчасно несплачений штраф буде примусово стягнутий в примусовому порядку із заробітної плати чи іншого заробітку, пенсії або стипендії відповідно до чинного законодавства.

Суддя                                                                   С.А.ЯНЖУЛА.