Рішення №464498

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

за справою про адміністративне правопорушення

Справа №3-315/07

23 січня 2007 року

Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Бондарьова Г.М., розглянувши адміністративну справу, що надійшла від Першотравенського MB УМВС України в Дніпропетровській області у відношенні

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, притягнутого за ст. 44 ч.1 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

02 січня 2007 року о 15 .00 год. біля будинку АДРЕСА_1 був затриманий гр. ОСОБА_1, у якого було виявлено та вилучено 1.5 гр. наркотичної речовини «маріхуана», яку він зберігав при собі для особистого вживання. Вага даної наркотичної речовини є недостатньою для порушення кримінальної справи.

Вивчивши матеріали адміністративної справи, дійшла висновку, що гр. ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.41 КУпАП,

Керуючись ст.241, ст.44 ч.1, ст.284 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати гр. ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 306 (триста шість) гривень.

Речові докази по справі /наркотична речовина «макова соломка»/, що знаходиться в камері схову Першотравенського MB УМВС України в Дніпропетровській області -знищити.

Штраф повинен бути сплачений згідно зі ст.307 КУпАП протягом 15 днів від дня вручення (отримання) постанови за справою про адміністративне правопорушення в установу банку.

Копія платіжного документу подається до суду.

Своєчасно несплачений штраф буде примусово стягнутий в примусовому порядку із заробітної плати чи іншого заробітку, пенсії або стипендії відповідно до чинного законодавства.

Суддя:                                          /Г.М. Бондарьова/