Рішення №464500

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

за справою про адміністративне правопорушення

Справа №3-37/07

24 січня 2007 року        м. Першотравенськ

Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Зайцев В.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, що від Першотравенського MB УМВС України в Дніпропетровській області відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, притягнутого по ч.1 ст.184 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

Громадянин ОСОБА_1 не в повному обсязі виконує свої батьківські обов'язки по вихованню свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, який має велику кількість пропусків занять в ПТУ №40 м.Першотравенська без поважних причин.

Вивчивши матеріали адміністративної справи, дійшов висновку, що гр. ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.184 КУпАП.

Керуючись ст.24, ч.І ст.184, п.1 ч.1 ст.284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.І ст.184 КУпАП, та накласти стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 51 /п'ятдесят одна/ грн..

Штраф повинен бути сплачений згідно зі ст.307 КУпАП протягом 15 днів від дня вручення (отримання) постанови за справою про адміністративне правопорушення в установу банку.

Копія платіжного документу подається до суду.

Своєчасно несплачений штраф буде примусово стягнутий в примусовому порядку із заробітної плати чи іншого заробітку, пенсії або стипендії відповідно до чинного законодавства.

Суддя:                                                                    /В.В. ЗАЙЦЕВ/