Рішення №464518

ПОСТАНОВА                                                             4-22

12 січня 2007 року                                                                                                     м. Київ

Оболонський районний суд м. Києва у складі

головуючого - судді Тютюн Т.М.

при секретарі  Ликовій В.Б.,

за участю прокурора Охріменка О.О.,

розглянувши відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві Партеки A.M., погоджене із заступником прокурора Оболонського району м. Києва, про поміщення обвинуваченого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, освіта середня, неодруженого, непрацюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, несудимого, до Київського міського центру судово-психіатричної експертизи для проведення стаціонарної судово-психіатричної та наркологічної експертизи,

установив:

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 5.12.2006 року порушено кримінальну справу № 05-11667 щодо ОСОБА_1 та ОСОБА_2 за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.186 КК України.

5.12.2006 року ОСОБА_1 затримано в порядку ст.115 КПК України.

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 5.12.2006 року ОСОБА_1 притягнуто як обвинуваченого за ч.2 ст.186 КК України і йому пред'явлено обвинувачення в тому, що 2.12.2006 року о 18 годині він та ОСОБА_2, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, знаходячись у квартирі АДРЕСА_1, за попередньою змовою, застосовуючи насильство, яке не є небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, відкрито викрали мобільний телефон «Моторола», належний ОСОБА_3, чим завдали потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму 801 гривня.

У поданні слідчий порушує питання про поміщення обвинуваченого до Київського міського центру судово-психіатричної експертизи для проведення стаціонарної судово-психіатричної та наркологічної експертизи, оскільки експертна комісія Київського міського центру судово-психіатричної експертизи рекомендувала проведення такої експертизи щодо ОСОБА_1 у зв'язку із складністю клінічної картини.

Вивчивши матеріали кримінальної справи, заслухавши пояснення слідчого, який подання підтримав, думку прокурора про необхідність поміщення обвинуваченого до Київського міського центру судово-психіатричних експертиз, суд приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню.

У справі є дані, які дають підстави вважати, що обвинувачений під час вчинення суспільно небезпечного діяння та після вчинення злочину перебував та перебуває в неосудному або обмежено осудному стані, і для з'ясування цього питання виникла необхідність тривалого спостереження за ним, що необхідно для прийняття остаточного рішення по кримінальній справі.

Враховуючи викладене, керуючись ст.29 Конституції України, ст.ст. 1652,205 КПК України, суд

постановив:

Подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві задовольнити.

Помістити обвинуваченого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, до Київського міського центру судово-психіатричної експертизи для проведення стаціонарної судово-психіатричної та наркологічної експертизи.

На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду м. Києва протягом 3 діб з дня її винесення.