Рішення №464521

РІШЕННЯ

ІМЕИЕМ                             У К P А Ї H И          

справа № 2-814/2007 р.

31 січня 2007 року         Оболонський районний суд м.Киева

в складі головуючого судді       Махлай Л.Д.

при секретарі                              Савосіній A.M.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,

встановив : у грудні  2006 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу посилаючись на те, що вони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 7 червня 1996 року. Від шлюбу мають неповнолітнього сина, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1

Сімейне життя з відповідачкою не склалося через різні характери та погляди на життя, в зв'язку з чим виникали сварки. Примирення і збереження сім'ї вважає неможливим, оскільки втрачено почуття кохання та взаємоповаги .

В судовому засіданні позивач підтримав позов з підстав, викладених у позовній заяві та просив його задовольнити.

Відповідачка у судовому засіданні позов не визнала та пояснила, що з квітня 2006 року вони проживають окремо та з цього часу ніяких сімейних стосунків не підтримують. Ніяких спроб до примирення вона не вживала, оскільки позивач проживає з іншою жінко. Проте, вважає, що заради дитини вони можуть налагодити стосунки з позивачем та знову проживати однією сім'єю.

Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Сторони        квітня   2006  року  шлюбно-сімейні  відносини  не  підтримують,  спільного

господарства не ведуть,   проживають окремо. Позивач примирення і збереження сім'ї   вважає неможливим.

Відповідачка заперечуючи проти задоволення позову в той же час вказала, що не може примусити позивача проживати разом.

За таких обставин суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу є неможливим, оскільки суперечить інтересам позивача, а суд не вбачає необхідності надавати сторонам строк на примирення, оскільки за 9 місяців окремого проживання сторони не примирилися та не вживали ніяких спроб до примирення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 105, і 10-112 СК України, ст.ст. 10, 60, 213-215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ: Шлюб   укладений    між   ОСОБА_1  та   ОСОБА_2  7 червня 1996 року у відділі РАГС Мінського району м. Києва    НОМЕР_1 розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС державне мито в розмірі 17 грн. в доход держави стягнути з ОСОБА_1.

ОСОБА_2  від сплати державного мита при реєстрації розірвання шлюбу звільнити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подасться до апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.