Рішення №464523

Справа № 2-551/2007 року

УХВАЛА

31 січня 2007 року Оболонський районний суд м. Києва

в складі: головуючого - судді                     -          Яценко Н.О.

при секретарі                                             -           Адаменко В.М.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Києві цивільну справу за позовом КП «Служба замовника житлово-комунальних послуг» Оболонського району у м.Києві до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості по квартплаті та комунальних послугах,  -

В С Т А Н О В И В :

В листопаді 2006 року представник позивача звернувся до суду з вищевказаним позовом. До початку розгляду справи представник позивача подав до суду заяву про залишення позову КП «Служба замовника житлово-комунальних послуг» Оболонського району у м,Києві до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості по квартплаті та комунальних послугах без розгляду, оскільки відповідачі уклали договір реструктиризації на існуючу заборгованість .

Згідно статті 207 суд постановлює ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов до висновку, що позов слід залишити без розгляду, що не суперечить законові і не порушує чиїх-небудь прав і охоронюваних законом інтересів.

На підставі викладеного та керуючись ст. 207 ч.І п.5 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву КП «Служба замовника житлово-комунальних послуг» Оболонського району у м.Києві до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості по квартплаті та комунальних послугах залишити без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчений строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у 10-ти денний строк, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через Оболонський районний суд м. Києва шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 5 днів. Апеляційна скарга подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається протягом 5 днів.