Рішення №464532

Справа №3-204/07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

за справою про адміністративне правопорушення

24 січня 2007 року                                                                      м. Першотравенськ

Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Кривошея С.С., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшла від управління ДАІ УМВС України в Дніпропетровській області відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, притягнутого по ст.122 ч.4 КУпАП,

ВСТАНОВИЛА:

22 грудня 2006 року о 17,13 годині в м. Дніпропетровськ по вул. Фрунзе водій ОСОБА_1 керуючи автомобілем ГАЗ державний номер НОМЕР_1 не виконав вимогу дорожнього знаку 3,21 «В'їзд заборонено», в'їхав в зону дії знаку та рухався на зустріч загальному потоку транспортних засобів, змусив їх маневрувати, різко гальмувати та зупинятися, чим скоїв аварійну ситуацію.

Вивчивши матеріали адміністративної справи, дійшла висновку, що ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 122   КУпАП,

Керуючись ст.24, ч.4 ст.122, п.1 ч.І ст.284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИЛА:

Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.122 КУпАП, та накласти стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 34 (тридцять чотири) гривні.

Штраф повинен бути сплачений згідно зі ст.307 КУпАП протягом 15 днів від дня вручення (отримання) постанови за справою про адміністративне правопорушення в установу банку.

Копія платіжного документу подається до суду.

Своєчасно несплачений штраф буде примусово стягнутий в примусовому порядку із заробітної плати чи іншого заробітку, пенсії або стипендії відповідно до чинного законодавства.