Рішення №464534

Справа №5-1/2007 рік

ПОСТАНОВА

22 січня 2007 року. Першотравенський міський суд Дніпропетровської області в складі:

головуючої Янжули С.А.

при секретарі Лиман Н.П.

з участю прокурора Постаренка Д.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Першотравенську подання кримінально-виконавчої інспекції м. Першотравенська про звільнення від покарання

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше судимого 29.12.2004 року Першотравенським міським судом Дніпропетровської області за ст. 297 КК України до 2 років обмеження волі з іспитовим строком 2 роки.

ВСТАНОВИВ:

Вироком Першотравенського міського суду Дніпропетровської області від 29.12.2004 року ОСОБА_1 був засуджений за ст.297 КК України до 2 років обмеження волі, на основі ст.75 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.

Контроль за поведінкою засудженого в період іспитового строку здійснювала кримінально-виконавча інспекція м. Першотравенська.

Остання звернулася до суду з поданням про звільнення від призначеного покарання ОСОБА_1.

Засуджений ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, про день слухання справи був належним чином повідомлений, причини не явки невідомі.

Суд, вислухавши представника кримінально-виконавчої інспекції м. Першотравенська, яка підтримала подання, думку прокурора, який вважає за можливе звільнити ОСОБА_1 від покарання, вважає, що подання підлягає задоволенню.

У відповідність ст.78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного покарання.

ОСОБА_1 порушень не допускав, за місцем мешкання характеризується задовільно, в органи внутрішніх справ не доставлявся, порушених кримінальних справ у відношенні нього в Першотравенському MB УМВС України немає, встановлений судом дворічний іспитовий строк витік.

Суд вважає за необхідне звільнити засудженого від призначеного йому покарання.

Керуючись ст.78 КК України, ст. 408-1 КПК України, - суд

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звільнити від призначеного вироком

Першотравенського міського суду Дніпропетровської області від 29.12.2004 року за ст. 297 КК України покарання.                                                                       

Постанова оскарженню не підлягає.          

Суддя

С.А.Янжула