Рішення №464540

4-12

ПОСТАНОВА

10 січня 2007 року

м. Київ

Оболонський районний суд м. Києва у складі

головуючого - судді Тютюн Т.М.,

при секретарі            Снісар Т.В.,

за участю прокурора ЛященкаА.Є.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві Партеки A.M., погоджене із заступником прокурора Оболонського району м. Києва, про зміну обвинуваченому ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженцю м. Вінниці, українцю, громадянину України, освіта середня, неодруженому, непрацюючому, проживаючому без реєстрації за адресою: АДРЕСА_1, судимому вироком Оболонського районного суду м. Києва від 15.08.2006 року за ст.15, ч.1 ст.185 КК України на 1 рік позбавлення волі, звільненому від відбування покарання з випробуванням на підставі ст.75 КК України з іспитовим строком 1 рік, запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд з постійного місця проживання на взяття під варту,

установив:

Постановами слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 1.12.2006 року, 4.12.2006 року та 4.01.2007 року порушено кримінальну справу № 05-11653 щодо ОСОБА_1 за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.185, ч.З ст.185 КК України, та перекваліфіковано його дії з ч.1 нач.2 ст.185 КК України.

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 1.12.2006 року ОСОБА_1 обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд з постійного місця проживання.

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 4.01.2007 року ОСОБА_1 притягнуто як обвинуваченого за ч.ч.2, 3 ст.185 КК України і йому пред'явлено обвинувачення в тому, що він 30.11.2006 року о 10 годині, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, в приміщенні м'ясного павільйону ринку «Куренівський» на вул. Фрунзе, 1 в м. Києві повторно таємно викрав біля прилавку три коробки з машинками для стрижки, належні ОСОБА_2, загальною вартістю 590 гривень, після чого, пошкодивши вікно дверей кабінету лабораторії, проник всередину і повторно таємно викрав шкіряні, печатки, жіночу сумку з речами, належними ОСОБА_3 загальною вартістю 650 гривень.

У поданні слідчий порушує питання про зміну обвинуваченому запобіжного заходу на взяття під варту,

посилаючись на те, що ОСОБА_1, маючи незняту і непогашену судимість, обвинувачується у вчиненні в

період іспитового строку злочину середньої тяжкості та тяжкого злочину, за який передбачено покарання у виді

позбавлення волі на строк від 3 до 6 років, а тому може продовжити злочинну діяльність, ухилитися від

слідства та суду.

Вивчивши матеріали кримінальної справи, заслухавши обвинуваченого, який просив суд не задовольняти подання, слідчого та думку прокурора про необхідність зміни обвинуваченому запобіжного заходу, суд приходить до наступного висновку.

Наведені в поданні обставини свідчать про наявність достатніх підстав вважати, що обвинувачений, перебуваючи на волі, може ухилитися від слідства та суду, продовжити злочинну діяльність, оскільки ОСОБА_1 неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності, не працює. Крім цього, будучи судимим у серпні 2006 року і звільненим від відбування покарання з випробуванням, ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні в період іспитового строку злочину середньої тяжкості та тяжкого злочину, при встановленні його особи й обранні запобіжного заходу не повідомив про це слідчому. Таким чином поведінка ОСОБА_1 є суспільно небезпечною і суд вважає, що інший вид запобіжного заходу не забезпечить його належної поведінки та явки до органів слідства та суду.

Враховуючи викладене, керуючись ст.29 Конституції України, ст.ст. 148-150, 155, 165'КПК України,

суд

постановив:

Подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві задовольнити.

Змінити обвинуваченому ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд з постійного місця проживання на взяття під варту і утримувати його в Київському СІЗО № 13 Державного департаменту України з питань виконання покарань, про що оголосити негайно.

Контроль за виконанням постанови покласти на прокурора Оболонського            району м. Києва.

На постанову може бути подана апеляція до Апеляційнето суду м. Києва протягом_3 дїб з дня її

винесення.