Рішення №464541

Справа №2-1348/2007 p. РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

02 лютого 2007 року                     Оболонський районний суд м. Києва в складі

головуючого судді                               - Васалатія К. А.

при секретарі                                       - Возній Р. І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом

ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання

шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

У січня 2007 року позивач звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В обґрунтування позову позивач зазначив, що відділом РАГС Дніпровського району м. Києва 11.08.1995 року було укладено шлюб з відповідачкою. Від шлюбу мають дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Протягом сумісного життя виникали сварки та конфлікти, які призвели до розпаду сім'ї. З 01 вересня 2006 року ведуть окреме господарство, не підтримують шлюбних стосунків.

Посилаючись на зазначене, позивач просив розірвати шлюб з відповідачкою ОСОБА_2 Відповідачка в судове засідання з'явилась, визнала позов та пояснила, що перебувала в шлюбі з позивачем, з вересня 2006 року проживають окремо. Вважає, що примирення не можливе між ним та позивачем.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Судом встановлено, що між сторонами було укладено шлюбу 11 серпня 1995 року, згідно актового запису НОМЕР_1 (а. с. 4), зареєстрований Відділом РАГС Дніпровського РУЮ у м. Києві. Мають малолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, згідно актового запису НОМЕР_2 (а. с. 5).

З вересня 2006 року сторони разом не проживають, сімейних стосунків не підтримують, ведуть окреме господарство ніяких турбот один про одного не здійснюють. Шлюб носить формальний характер. Подальше спільне життя та збереження шлюбу суперечить інтересам сторін.

За таких обставин суд приходить до висновку про обґрунтованість позовних вимог.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.10, 15, 60, 174, 212, 213, 214, 215, 218 ЦПК України, ст.ст. 110-112 СК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу органами РАГСу стягнути з ОСОБА_1 17 (сімнадцять) грн. державного мита на користь держави, Левківську Тетяну Юріївну від сплати державного мита звільнити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

СУДДЯ:

К. А. ВАСАЛАТІИ