Рішення №464542

                                                  Справа №2-252/2007

УХВАЛА

22 січня 2007 року                                                                                  м. Першотравенськ

Першотравенський міський суд Дніпропетровської області у складі:

головуючої судді: Бондарьової Г.М.

при секретарі: Кобка Т.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Першотравенську Дніпропетровської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України в місті Першотравенську про стягненні страхової виплати моральної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Першотравенського міського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до ВВД ФССНВУ в місті Першотравенську про стягненні страхової виплати моральної шкоди.

В ході судового засідання представник позивача подала суду заяву про закриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України в місті Першотравенську про стягненні страхової виплати моральної шкоди в зв'язку з відмовою від позову.

Суд вважає за можливе прийняти відмову від позовуОСОБА_1 до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України в місті Першотравенську про стягненні страхової виплати моральної шкоди та провадження у справі закрити.

На підставі викладеного, керуючись п.З ч.1 ст.205, ст.206 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Закрити провадження у цивільній справі за позовомОСОБА_1 до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України в місті Першотравенську про стягненні страхової виплати моральної шкоди в зв'язку з відмовою позивача від позову і прийняття її судом.

Роз'яснити ОСОБА_1 наслідки закриття провадження у справі згідно ст.206 ЦПК України.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення терміну подачі заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду до апеляційного суду Дніпропетровської області може бути подана через Першотравенський міський суд Дніпропетровської області протягом п'яти днів починаючи з дня проголошення визначення.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до апеляційного суду Дніпропетровської області через Першотравенський міський суд Дніпропетровської області протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попередньої подачі заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається в строк, встановлений для подачі заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:                                                                                                          /Г.М. Бондарьова/