Рішення №464546

4-16

ПОСТАНОВА

12 січня 2007 року Оболонський районний суд м. Києва в складі

головуючого судді              -          Камбулова Д.Г.

при секретарі                      -          Загородній М.В.

за участю прокурора           -         Охріменка О.О.

розглянувши подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві Васяновича В.І. про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту відносно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця с Глеваха, Васильківського району Київської області, українця, громадянина України, не одруженого, раніше неодноразово судимого, останній раз в 1994 році Васильківським районним судом Київської області за ст. 97, 206 ч. З КК України до 13 років позбавлення волі, не працюючого, зареєстрованого і проживаючого в АДРЕСА_1, що обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ст.297 КК України (кримінальна справа №05-11891)

ВСТАНОВИВ:

10.01.2007 року постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві, було порушено кримінальну справу відносно ОСОБА_2 та ОСОБА_1 за ст.297 КК України. 10.01.2007 року ОСОБА_1 був затриманий в порядку ст. 115 КПК України 10.01.2007 року ОСОБА_1 було пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину передбаченого ст. 297 КК України, посилаючись на те, що 10.01.2007 року приблизно о 10.00 годині ОСОБА_1 та ОСОБА_2 знаходячись на території кладовища СМТ Гостомель, що розташоване на території 7-го кварталу Київського лісництва, надругалися над місцем поховання ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 та викрали з огорожі могилок декоративні фрагменти з кольорового металу, чим завдали ОСОБА_6 моральної та матеріальної шкоди на суму 1500 гривень.

Заслухавши думку обвинуваченого, який просив обрати відносно нього запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою, думку прокурора, який вважає за необхідне задовольнити подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві Васяновича В.І., вивчивши матеріали справи, враховуючи те, що ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років, враховуючи виключні обставини, а саме те, що ОСОБА_1 має непогашену та незняту у встановленому законом порядку судимість, з урахуванням особи обвинуваченого, з урахуванням його віку, виду діяльності, та інших обставин, що його характеризують, вважаю що більш м'який запобіжний захід не може забезпечити належної поведінки особи, є підстави вважати, що ОСОБА_1 може перешкоджати повному, всебічному та об'єктивному розслідуванню, з метою попередження можливості скритися від слідства та суду, з метою попередження вчинення інших злочинів, вважаю за необхідне, подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві Васяновича В.І. -задовольнити.

На підставі викладеного та керуючись ст. 29 Конституції України, ст.165-1, 165-2 КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Обрати запобіжний захід відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця с Глеваха, Васильківського району Київської області, у вигляді тримання під вартою в Київському СІЗО Державного департаменту України з питань виконання покарань.

Постанова може бути оскаржена протягом трьох діб до Апеляційного суду м.Києва.

Суддя:

Д.Г.Камбулова