Рішення №464547

Справа  № 2-202 2007  рік

УХВАЛА

24 січня 2007 р.                                                                            м. Першотравенськ

Першотравенський міський суд Дніпропетровської області у складі: головуючої судді Янжули СА.

при секретарі Лиман Н.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ :

24.03.2006 року ОСОБА_1 звернувся до Першотравенського міського суду із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого 10.07.1987 року органом РАГС м. Першотравенська Дніпропетровській області за актовим записом НОМЕР_1.

В обґрунтування своїх позовних вимог позивач зазначив, що він 10.07.1987 року вступив до шлюбу з відповідачкою, їх шлюб зареєстрований відділом РАГС м. Першотравенська Дніпропетровській області. Від даного шлюбу неповнолітніх дітей вони не мають.

Сімейне життя між ними не склалося, тому що вони з відповідачкою різні люди, з різними характерами і різними поглядами на життя. З цієї причини між ними часто виникали сварки, які з часом перетворилися у взаємну неприязнь. Взаємна неприязнь стала приводом припинення шлюбних стосунків. З грудня 2005 року вони проживають окремо, не спілкуються і не намагаються відновити шлюбні стосунки. Подальше збереження шлюбу позивач вважає недоцільним.

Просить суд винести рішення про розірвання шлюбу.

У судовому засіданні, позивач заявив про свою відмову від позову, про що подав суду заяву, в якій просить провадження в справі за його позовом до ОСОБА_2 закрити.

Відмова від позову ОСОБА_1 не протирічить закону і не порушує будь-чиїх прав і охоронюваних законом інтересів.

Таким чином, маються підстави для прийняття відмови від позову і закриття провадження в справі.

У відповідності до вимог ч. 2 ст. 174, ч. З ст.20б ЦПК України позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.

У відповідності до п. З ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Підстав для • не прийняття відмови від позову судом не встановлено.

Судом позивачу роз'яснені наслідки прийняття відмови від позову і закриття провадження в справі, передбачені ч.З ст.20б ЦПК України.

На підставі викладеного, керуючись п. З ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд,-

УХВАЛИВ :

Прийняти відмову від позову ОСОБА_1.

Провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу закрити.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду в апеляційний суд Дніпропетровської області може бути подано через Першотравенський міський суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до апеляційного суду Дніпропетровської області через Першотравенський міський суд протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подане без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляцыйне оскарження.

Суддя

С.А. Янжула