Рішення №464548

Справа  №  2-266 2007  рік

УХВАЛА

24 січня 2007 р.                                                                                м. Першотравенськ

Першотравенський міський суд Дніпропетровської області у складі: головуючої судді Янжули С.А.

при секретарі Лиман Н.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення тимчасових жильців,

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 звернулася до Першотравенського міського суду із позовом до ОСОБА_2 про виселення, оскільки вона є власником житлового приміщення кв.АДРЕСА_1. Відповідач був зареєстрований в її квартирі 10.09.1999 року на правах тимчасового мешканця. Господарство вони ведуть окремо, родинних стосунків та інших відношень не підтримують. Через деякий час, після вселення, ОСОБА_2 став зловживати спиртними напоями, в зв'язку з чим, позивачка не може вести звичний спосіб життя, не має можливості спокійно відпочивати та бути господаркою своєї квартири.

Позивачка неодноразово вимагала від відповідача добровільно виселитися з її квартири, але ОСОБА_3, посилаючись на те що йому ніде жити, відмовився залишити квартиру.

Просить суд, винести рішення щодо виселення ОСОБА_2 з кв.АДРЕСА_1.

У судовому засіданні позивачка заявила про свою відмову від позову, про що подала суду заяву, в якій просить провадження в справі за її позовом до ОСОБА_3 закрити.

Відмова від позову ОСОБА_1 не протирічить закону і не порушує будь-чиїх прав і охоронюваних законом інтересів.

Таким чином, маються підстави для прийняття відмови від позову і закриття провадження в справі.

У відповідності до вимог ч. 2 ст. 174, ч. З ст.206 ЦПК України позивачка попереджена про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і вона не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.

У відповідності до п. З ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Підстав для не прийняття відмови від позову судом не встановлено.

Судом позивачці роз'яснені наслідки прийняття відмови від позову і закриття провадження в справі, передбачені ч.З ст.206 ЦПК України.

На підставі викладеного, керуючись п. З ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд,-

УХВАЛИВ :

Прийняти відмову від позову ОСОБА_1.

Провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення тимчасових жильців закрити.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду в апеляційний суд Дніпропетровської області може бути подано через Першотравенськии міський суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до апеляційного суду Дніпропетровської області через Першотравенськии міський суд протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя

С.А. Янжула