Рішення №464552

ПОСТАНОВА

4-6

05 січня 2007 року                              Оболонський районний суд міста Києва

у складі: головуючого - судді                                              -     Мамонтової І.Ю.

при секретарі                                                                -     Величко Л.В.

за участю прокурора                                             -     Павличенко В.О.

розглянувши подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в місті Києві Пустового Б.В. про надання дозволу на проведення обшуку

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в місті Києві Пустовий Б.В., за згодою першого заступника прокурора Оболонського району м.Києва звернувся до суду із поданням про надання дозволу на проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження за адресою - АДРЕСА_1, посилаючись на те, що 08.12.2006 року відносно ОСОБА_1 порушено кримінальну справу № 05-11686 за ознаками злочину, передбаченого ст.185 ч.З КК України.

Під час досудового слідства встановлено, що за місцем проживання обвинуваченого можуть знаходитись речі та предмети, які мають доказове значення по справі.

Вивчивши подання, матеріали кримінальної справи, заслухавши думку прокурора, який підтримав подання слідчого, суд вважає, що подання підлягає задоволенню тому, що за місцем проживання ОСОБА_1 можуть знаходитися речі та предмети, які мають значення для встановлення істини в справі.

На підставі викладеного та керуючись ст.177 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Дозволити слідчому СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в місті Києві Пустовому Б.В. провести обшук за місцем проживання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження за адресою - АДРЕСА_1.

Постанова оскарженню не підлягає.