Рішення №464555

№4-14

ПОСТАНОВА

11 січня 2007 року                                                                                                  м.Київ

Оболонський районний суд м. Києва у складі

головуючого - судді Тютюн Т.М.,

при секретарі Ликовій В.Б.

за участю прокурора Мілевського А.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві Карпенка Д.М., погоджене із заступником прокурора Оболонського району м. Києва, про продовження строку тримання під вартою до трьох місяців обвинуваченій ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженці м. Білгород-Дністровський Одеської області, українці, громадянці України, освіта незакінчена вища, неодруженій, непрацюючій, зареєстрованій за адресою: АДРЕСА_1, проживаючій за адресою: АДРЕСА_2, несудимій,

установив:

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 16.11.2006 року порушено кримінальну справу № 05-11457 щодо ОСОБА_1 за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.301 КК України.

16.11.2006 року ОСОБА_1 затримано в порядку ст.115 КПК України і постановою Оболонського районного суду м. Києва від 17.11.2006 року їй продовжено строк утримання під вартою до 10 діб.

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 22.11.2006 року ОСОБА_1 притягнуто як обвинувачену за ч.2 ст.301 КК України і їй пред'явлено обвинувачення в тому; що в 2006 році за адресою: АДРЕСА_3, вона створила студію, яка через мережу Інтернет, сайт Privatefeeds.com. розповсюджувала продукцію порнографічного характеру.

Постановою Оболонського районного суду м. Києва від 22.11.2006 року ОСОБА_1 обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

У поданні слідчий порушує питання про продовження ОСОБА_1 строку тримання під вартою до трьох місяців, посилаючись на те, що по справі необхідно провести ряд слідчих дій.

Заслухавши пояснення слідчого та думку прокурора про необхідність продовження строку тримання під вартою ОСОБА_1, вивчивши матеріали кримінальної справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з таких підстав.

На даний час неможливо закінчити розслідування, оскільки необхідно: додатково допитати в якості обвинуваченої ОСОБА_1, в разі протиріч в показаннях, провести очні ставки з свідками по справі, які працювали в будинку АДРЕСА_3 оглянути під час проведення обшуків за адресою: АДРЕСА_3, АДРЕСА_2 та вилучити документацію, приєднати до матеріалів кримінальної справи, пред'явити обвинувачення ОСОБА_1 за ч,2 ст.301 КК України, виконати вимоги ст.ст.218-220 КПК України, скласти обвинувальний висновок.

Підстав для зміни запобіжного заходу обвинуваченій немає.

Враховуючи викладене, керуючись ct.1653 КПК України, суд

постановив:

Подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві задовольнити.

Продовжити обвинуваченій ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, строк тримання під вартою до трьох місяців, тобто до 16.022007 року, і утримувати її в Київському СІЗО № 13 Державного департаменту України з питань виконання покарань про що оголосити негайно.

На постанову може бути подана апеляція до  Апеляційного суду м. Києва протягом 3 діб з дня її

винесення.