Рішення №464557

Справа № 2-543 2007 року

УХВАЛА

01 лютого 2007 року                         Оболонський районний суд м. Києва у складі:

головуючого-судді                                                                - Кричиної А.В.,

при секретарі                                                                         - Кисіль A.M.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом Комунального підприємства "Служба замовника житлово-комунальних послуг" Оболонського району м. Києва доОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості.

Представник позивача надав суду заяву з проханням, залишити позов без розгляду, оскільки 11.06.2004 року відповідачами було укладено договір реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Сторони в судове засідання не з'явились.

Згідно ст. 207 ч.І п.5 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 207, 210 ЦПК України, суд -

У X В А Л И В :

Позовну заяву Комунального підприємства "Служба замовника житлово-комунальних послуг" Оболонського району м. Києва доОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості- залишити без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у 10-ти денний строк, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через Оболонський районний суд м. Києва шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 5 днів. Апеляційна скарга подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається протягом 5 днів.

Суддя (підпис)

З оригіналом згідно. Станом на 01.02.2007 року ухвала не набрала законної сили.