Рішення №464559

Справа № 5-7/4 2007 p.

ПОСТАНОВА

15 січня 2007 року м. Київ

Оболонський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді Тютюн Т.М.

при секретарі  Ликовій В.Б.,

за участю прокурора Синицького О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві подання начальника Оболонського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції в м. Києві про звільнення від покарання

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, освіта середня, одруженого, працюючого ІНФОРМАЦІЯ_2 у ВАТ «Завод «Ленінська Кузня», зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, засудженого вироком Оболонського районного суду м. Києва від 24.12.2004 року,

установив:

Вироком Оболонського районного суду м. Києва від 24.12.2004 року ОСОБА_1 засуджено за ч.1 ст.296 КК України на 2 роки обмеження волі і звільнено від відбування покарання з випробуванням на підставі ст.75 КК України з іспитовим строком 2 роки.

Цим же вироком на підставі ст.76 КК України ОСОБА_1 зобов'язано повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

Начальник відділу КВІ звернувся до суду з поданням про звільнення засудженого від покарання, посилаючись на те, що термін випробування закінчився, ОСОБА_1 під час іспитового строку допустив одне порушення громадського порядку, днів реєстрації без поважної причини не пропускав, за місцем реєстрації характеризується задовільно, працює.

Суд, заслухавши пояснення засудженого та представника ВКВІ Молошної М.В., які подання підтримали, думку прокурора, який не заперечував проти звільнення ОСОБА_1 від покарання, дослідивши матеріали особової справи, з якої вбачається, що засуджений в період іспитового строку один раз притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення дрібного хуліганства за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, проте інші обов'язки, покладені вироком суду, виконував, днів реєстрації без поважної причини не пропускав, працює, а також враховуючи ту обставину, що термін випробування закінчився, вважає, що подання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.4081 КПК України, ч.1 ст.78 КК України, суд

постановив:

ОСОБА_1, засудженого вироком Оболонського районного суду м. Києва від 24.12.2004 року за ч.1 ст.296 КК України на 2 роки обмеження волі і звільненого від відбування покарання з випробуванням на підставі ст.75 КК України з іспитовим строком 2 роки, від призначеного покарання звільнити.

Постанова оскарженню не підлягає.