Рішення №464569

Справа №3-219/07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

за справою про адміністративне правопорушення

24 січня 2007 року                                                                      м. Першотравенськ

Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Кривошея С.С., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшла від Першотравенського MB УМВС України в Дніпропетровській області відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, притягнутої по ст.184 ч.2 КУпАП,

ВСТАНОВИЛА:

Громадянка ОСОБА_1 не в повному обсязі виконує свої батьківські обов'язки в частині виховання свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, який має велику кількість пропусків занять в ПТУ - 40 без поважних причин, схилений до вживання алкогольних напоїв.

Вивчивши матеріали адміністративної справи, дійшла висновку, що ОСОБА_1 скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 184   КУпАП,

Керуючись ст.24, ч.2 ст. 184, п.1 ч.1 ст.284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИЛА:

Визнати ОСОБА_1 винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП, та накласти стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 34 (тридцять чотири) грн.

Штраф повинен бути сплачений згідно зі ст.307 КУпАП протягом 15 днів від дня вручення (отримання) постанови за справою про адміністративне правопорушення в установу банку.

Копія платіжного документу подається до суду.

Своєчасно несплачений штраф буде примусово стягнутий в примусовому порядку із заробітної плати чи іншого заробітку, пенсії або стипендії відповідно до чинного законодавства.