Рішення №464573

№ 4 - 19

ПОСТАНОВА

12 січня 2007 року м. Київ

Оболонський районний суд м. Киева у складі

головуючого - судді Тютюн Т.М.,

при секретарі  Ликовій В.Б.,

за участю прокурора Охріменка О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві Петренка Ї.А., погоджене із заступником прокурора Оболонського району м. Києва, про надання дозволу на проведення обшуку житла за місцем проживання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, освіта середня, неодруженого, непрацюючого, несудимого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

установив:

Постановою слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 11.01.2007 року порушено кримінальну справу № 05-11893 за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.307 КК України.

В ході досудового слідства встановлено, що 4.01.2007 року о 22 годині ОСОБА_1, знаходячись за місцем проживання, у квартирі АДРЕСА_1, незаконно збув ОСОБА_2 медичний шприц одноразового використання з рідиною світло-коричневого кольору об'ємом 2 мл, в якій згідно з висновком спеціаліста № 102 х від 11.01.2007 року виявлено психотропну речовину - кустарно виготовлений препарат з псевдоефедрину, що містить первитин, вагою в перерахунку на суху речовину 0,25 г.

У поданні слідчий порушує питання про надання дозволу на проведення обшуку житла за місцем проживання ОСОБА_1, посилаючись на те, що за його місцем проживання можуть знаходитись речі, здобуті злочинним шляхом, та наркотичні засоби, обіг яких заборонено.

Вивчивши матеріали кримінальної справи, заслухавши пояснення слідчого, думку прокурора про необхідність задоволення розглядуваного подання, суд вважає, що подання підлягає задоволенню.

Як вбачається з матеріалів справи, є достатні підстави вважати, що за місцем проживання ОСОБА_1 можуть знаходитись предмети, обіг яких заборонено, а саме, наркотичні засоби та психотропні речовини, що має значення для встановлення істини в справі.

Враховуючи викладене, керуючись ст.177 КПК України,

постановив:

Подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві задовольнити. Дозволити провести обшук житла за місцем проживання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, за адресою: АДРЕСА_1.

Постанова оскарженню не підлягає.