Рішення №464575

2-1185/2007 рік

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

26 січня 2007 року  Оболонський районний суд м. Києва в складі:

головуючого: судді                                                                           - Яценко Н.О.

при секретарі                                                                                               - Адаменко В.М.

розглянувши у відкритому попередньому   судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встано ви в: Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що    вони з відповідачкою  по справі зареєстрували шлюб 20.08.2005 року. Від шлюбу дітей не мають .

Позивач вказує на те, що їм не вдалося створити родини, оскільки відповідачка зустріла іншого чоловіка якого покохала. Це привело до розпаду сім*ї. Протягом останніх шести місяців сторони не підтримують шлюбні відносини та не ведуть спільне господарство. Сім'я існує лише формально.

Сторони в судове засідання не з'явились, про день, час та місце слухання справи повідомлялись належним чином. До початку слухання справи подали заяви згідно яких просять суд розглянути справу в їх відсутність. Позивач просить задовольнити позов, відповідачка визнає позов та не заперечує проти його задоволення.

Суд вважає за можливе розглянути справу у відсутність сторін в силу ст. 169 ЦПК України.

Вивчивши матеріали справи, заяви сторін, суд вважає що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як встановлено у судовому засіданні, подружжю за час спільного проживання не вдалося створити міцну та дружню родину. Протягом останніх шести місяців сторони не підтримують шлюбні відносини, не ведуть спільне господарство. Подальше подружнє життя та збереження родини суперечить інтересам сторін.

Керуючись ст. ст.10,57,88,169, 174, 208,212,218,223 ЦПК України, ст. 110, 112,114,115 СК України, суд-

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 20.08.2005 року , центральним відділом реєстрації шлюбів м. Києва з державним Центром розвитку сім*ї, актовий запис НОМЕР_1- розірвати.

Стягнути в органах РАГС при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу мито в бюджет держави в розмірі 17 гривень з  ОСОБА_1., ОСОБА_2  від сплати звільнити.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга може бути подана протягом 20 днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження подано не було. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя: З оригіналом згідною

Суддя                

Секретар      

За станом на 26.01.2007 року рішення не набрало чинності.