Рішення №464829

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_____________________________________________________________________________ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"26" лютого 2007 р. Справа № 12/70-Б-07

Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліна Т.Г., при секретарі Чернявській О.П., розглянувши справу

за заявою: Державної податкової інспекції у м. Херсоні

до: Колективного підприємства "Віра Трансервіс" вул. Тарле, 4, корп. 2,к. 92, м. Херсон код ЄДРПОУ 21290798

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: - Іващенко І.В. дов. № 232/9/10-026 від 15.01.2007 року, - Лисенко І.О. дов. № 2/9/10-026 від 09.01.07р.

від боржника: - Пятковській В.В. керівник

в с т а н о в и в:


Кредитор подав заяву, в якій просить визнати боржника банкрутом за вимогами ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник перед податковою інспекцією не звітує, за юридичною адресою не значиться, та має податкову заборгованість в сумі 1143,94 грн. До заяви додано копії довідки про включення боржника до державного реєстру, статуту, інших документів, що підтверджують наявність податкової заборгованості боржника, акт про відсутність боржника за адресою.

До суду прибув колишній керівник боржника та надав суду документи витребувані ухвалою про порушення.

Представник кредитора в засідання прибув, підтримав свої позовні вимоги та надав копії документів витребуваних судом.

На вимогу суду надійшли довідки стосовно документів та активів боржника - від кредитора ( від 26.02.06р.), від Херсонського обласного сектору з питань банкрутства ( №16-02/129 від 16.01.07р.) про призначення ліквідатором по справі арбітражного керуючого, від БТІ (від 05.02.2007. № 159) про відсутність нерухомості.

Боржник зареєстрований в якості суб'єкта підприємницької діяльності рішенням виконкому Херсонської міської ради народних депутатів згідно довідки про державну реєстрацію від 19.04.1994р. (а.с.26) та є платником встановлених законом податків та зборів, взятий на податковий облік. Занесений до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України в якості суб'єкта підприємницької діяльності з ідентифікаційним кодом 21290798.

За відповідною заявою кредитора порушено справу про банкрутство боржника за правилами ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник перед податковою інспекцією не звітує, за юридичною адресою не значиться, та має податкову заборгованість в сумі 1143,94 грн.

В процесі дослідження наданих матеріалів виявлено факти, що свідчать про відсутність боржника та його керівних органів за їх місцезнаходженням, ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності.

Згідно статті 209 Господарського кодексу України, у разі нездатності суб'єкта підприємництва після настання встановленого строку виконати свої грошові зобов'язання перед іншими особами або державою інакше як через відновлення його платоспроможності, цей суб'єкт відповідно до частини четвертої статті 205 цього Кодексу визнається неспроможним.

Нездатність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів інакше як через застосування визначеної судом ліквідаційної процедури вважається банкрутством.

До суду надійшла пропозиція від Херсонського обласного сектора з питань банкрутства по призначення ліквідатором по справі арбітражного керуючого Галку Леоніда Борисовича. Суд проти його призначення не заперечує.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 22 –34, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 209 –215 Господарського кодексу України, суд -

п о с т а н о в и в:


1.Визнати Колективне підприємство "Віра Трансервіс" вул. Тарле, 4, корп. 2, к. 92, м. Херсон код ЄДРПОУ 21290798 банкрутом та відкрити щодо нього ліквідаційну процедуру.


2. Призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Галку Леоніда Борисовича ( вул. Буденова, 14, кв. 29, м. Херсон) та зобов'язати його здійснити повноваження ліквідатора згідно ст.ст. 25 –34 Закону, щомісяця надавати повні звіти суду та кредиторам, ліквідатору подати суду звіт та ліквідаційний баланс боржника згідно ст. 32 Закону.


3. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, припинити повноваження власників майна банкрута.


4. Постанову надіслати ДПІ у м. Херсоні, боржнику, державній виконавчій службі Суворовського р-ну м. Херсон, ліквідатору Галку Л.Б., Херсонському обласному сектору з питань банкрутства, Херсонському міськвиконкому (державному реєстратору).


Суддя Т.Г. Пінтеліна8 екз.