Рішення №466592

Справа № 2-939/2007 рік

УХВАЛА

23 січня 2007 року        Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

в складі: головуючої - судді           Горейко М.Д.

секретаря                           Уєвич Н.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Івано-Франківську справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди, завданої затопленням квартири в сумі 2756 грн., моральної шкоди в сумі 1500 грн., витрат за проведення експертної оцінки в сумі 204 грн., витрат за надання юридичної допомоги в сумі 120 грн.,

встановив:

ОСОБА_1 звернулась з позовом до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди, завданої затопленням квартири в сумі 2756 грн., моральної шкоди в сумі 1500 грн., витрат за проведення експертної оцінки в сумі 204 грн., витрат за надання юридичної допомоги в сумі 120 грн.

В судовому засіданні представник позивача подала заяву в якій від позову відмовилась у зв'язку з його вирішенням в добровільному порядку, просила провадження в справі закрити.

У відповідності до вимог ч.2 ст.174, ч.3 ст.206 ЦПК України позивачка попереджена про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і вона не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.

Згідно п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.

Керуючись п.3 ч.1 ст. 205, 208-210 ЦПК України, суд, -

ухвалив:

Відмову позивача від позову прийняти.

Провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди, завданої затопленням квартири в сумі 2756 грн., моральної шкоди в сумі 1500 грн., витрат за проведення експертної оцінки в сумі 204 грн., витрат за надання юридичної допомоги в сумі 120 грн. - закрити в зв'язку з відмовою позивачки від позову та прийняттям цієї відмови судом.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подачі заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. В разі подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали суду, але апеляційна скарга не була подана в строк, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду до апеляційного суду області може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подається через Івано-Франківській міський суд.

Суддя                                                                                           М.Д. Горейко