Рішення №466593

Справа № 2-10002007р.

Рішення

Іменем України

Заочне

31 січня 2007 року                                                                                                  м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський  місцевий суд        Івано-Франківської області

в  складі : головуючої - судді                Шалаути Г.І.

секретаря                           Устинської Н.С.

з уч позивачки                             ОСОБА_1.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Івано-Франківську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 подала позов до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини: сина - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1., батьком якого є відповідач. Позов мотивувала тим ,що 19.04.2003 року зареєструвала шлюб з відповідачем ,який не надає матеріальної допомоги на утримання дитини , чим ставить сім»ю в скрутне матеріальне становища. Оскільки самостійно не спроможна забезпечити дитині мінімальний прожитковий мінімум, просила стягувати з відповідача аліменти в її користь на утримання сина в розмірі 14 частини від усіх видів його заробітної плати щомісячно , але не менше ніж 30 % прожиткового мінімуму визначеного ВР України для дітей відповідної вікової категорії щомісячно,   з моменту звернення її до суду і проводити до досягнення дочкою повноліття.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала, просила  задоволити .

Відповідач в судове засідання не з»явився, хоча про час та день розгляду справи повідомлений був належним чинома , а тому суд вважає, що справу можливо заслухати у його відсутності, постановивши рішення заочно.

Заслухавши позивачку , дослідивши обставини справи та письмові докази , суд враховуючи матеріальне становище сторін, спроможність відповідача надавати матеріальну допомогу дитині, зважаючи на те , що відповідач має постійне місце праці, стабільні доходи , інших утриманці у нього немає , вважає , що позов підлягає до задоволення: слід стягувати аліменти в користь позивачки на утримання дитини : сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. в розмірі 1/4 частини від усіх видів доходів відповідача, але не менше 30 % від прожиткового мінімуму визначеного ЗУ « Про державний бюджет України на 2007 рік» для дітей відповідної вікової категорії до досягнення ним повноліття.

Також слід стягнути з відповідача 51 грн. держмита та 30 грн. витрат за інформаційно-технічне забезпечення проходження цивільної справи в суді.

На підставі ст.181ч.5,182 ч.2 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст.215,216 ЦПК України,   суд

ВИРІШИВ :

Позов задоволити . Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2., ідентифікаційний номер-відсутній, ( уродженця АДРЕСА_1, Калуського р-ну Івано-Франківської обл., проживає і працює в м. Рава-Руська  ІАДРЕСА_2 Львівської обл.), військовослужбовця аліменти в користь ОСОБА_1, мешканки м. Івано-Франківська,   АДРЕСА_3,   ідентифікаційний      номер -   відсутній,      на

утримання неповнолітньої дитини: сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. в розмірі 1/4 від усіх видів його доходів , але не менше 30 % від прожиткового мінімуму визначеного ЗУ « Про державний бюджет України на 2007 рік» для дітей відповідної вікової категорії. Стягнення аліментів розпочати з 12.01.07 року і проводити до повноліття дитини.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 51 грн. держмита в дохід місцевого бюджету на рр 31414537600002 в банку УДК в Івано-Франківській області, МФО 836014, ОКЦО 22090100 м. Івано-Франківськ.

Стягнути з ОСОБА_2 - 30 грн. витрат за інформаційно-технічне забезпечення Івано-Франківським міським судом розгляду цивільної справи на рр 35225013000355 ТУДСА в Івано-Франківській області, МФО 836014, ОКПО 26289647 м. Івано-Франківськ.

Заочне рішення може бути переглянуте Івано-Франківським міським судом за заявою відповідачів протягом 10 днів з дня отримання ним копії заочного рішення .

Рішення може бути оскаржене до Івано-Франківського апеляційного суду через місцевий суд на протязі 10 днів з часу його проголошення шляхом подачі заяви до міського суду про намір подати апеляцію та подання апеляції на протязі 20 днів з моменту подачі заяви.

Суддя:                                                                                                                                      Г.І.Шалаута

Копія вірно