Рішення №466672

Справа № 2-953/07//11

ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

10 січня 2007 року                                     Київський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого -   судді Попрас В.О.,

при секретарі -                Бутиріної О.В.

розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулась до суду з позовом, в якому просить стягнути аліменти з відповідача на утримання неповнолітньої доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р. народження у розмірі 30 відсотків з усіх видів заробітку щомісячно, але не менш ніж ЗО відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та до досягнення дитиною повноліття, посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_2. між нею і відповідачем був розірваний шлюб. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р. народження. Оскі­льки відповідач не виконує обов'язки по утриманню дитини, тому просить задовольнити позов.

У судовому засіданні позивачка позов підтримала, відповідач в судове засідання не з'явився, про час і місце судового засідання повідомлений у встановленому порядку. Враховуючи, що в справі є достатні матеріали про права і взаємовідносини сторін, відповідач належним чином повідомлений про місце і час судового засідання, позивачка не заперечує проти розгляду справи у відсутності відповідача та ухваленні заочного рішення на підставі наявних у справі доказів, суд розглядає справу у відсутність відповідача ОСОБА_2. відповідно до ст.ст. 224, 225 ЦПК України.

Суд, вислухавши пояснення позивачки, перевіривши матеріали справи, вважає, що позовна заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Матеріалами справи встановлено, що між ОСОБА_1. та ОСОБА_2. розірваний шлюб ІНФОРМАЦІЯ_2 р. Від шлюбу мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р. народження. Відпові­дач матеріальної допомоги на утримання неповнолітньої доньки ОСОБА_3 не надає.

У відповідності зі ст. 180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

У відповідності зі ст. 367 ЦПК України суд вважає за необхідне допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 212, 213, 215, 224, 225, 367 ЦПК України, ст. ст. 180, 182, 184 Сі­мейного Кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, 1978 р. народження, громадянина України, працюю­чого на посаді водія ТОВ ФК "ІНФОРМАЦІЯ_3", що мешкає за адресою: АДРЕСА_1,на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р. народження, у розмірі 30 відсотків з усіх видів заробітку щомісяця, але не може бути меншим, ніж ЗО відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з ІНФОРМАЦІЯ_4 року і до досягнення нею повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 держмито на користь держави у розмірі 51 (п'ятдесят одна) грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 8,50 грн.

Рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць підлягає обов'яз­ковому негайному виконанню.

Заочне рішення суду може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою від­повідача про перегляд заочного рішення, яка може бути подана до суду протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської облас­ті через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-дневний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

СУДДЯ