Рішення №482056

        РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ  УКРАЇНИ

Справа № 2-182/07р

09 січня  2007 року  Іванівський районний  суд   Одеської області

у складі:   головуючого   судді                 Тимчука Р.М.

при секретарі                                     Гончарук Н.О.

за участю  представника

Іванівського РЄМ                              Гринченко Ф.С.

розглянувши  у відкритому  судовому  засіданні  в смт. Іванівка Одеської області матеріали справи по позову    ВАТ «ЕК Одесаобленерго»   в особі Іванівського  району електричних мереж (РЄМ)   до   ОСОБА_1  про   стягнення  збитків у сумі   1431-92грн.

ВСТАНОВИВ:

ВАТ  «ЕК Одесаобленерго» в особі  Іванівського РЄМ   звернулося   до суду з позовом    до відповідача ОСОБА_1 про  стягнення збитків  у сумі    1431-92грн., посилаючись  на те, що   відповідач  по справі  є абонентом Іванівського РЄМ, в порушенні Правил користування  електроенергією для населення, користувался електроенергією поза приладу обліку, про що свідчить акт про порушення Правил користувння електроенергією для населення, складений під час черговой перевірки працівниками Іванівського РЄМ.

В судовому засіданні  представник  позивача  наполягає на задоволенні позову, але надав заяву про зменьшення суми позову тому що відповідач уклав угоду с позивачем про розстрочення суми боргу та частково його сплатив.

Відповідач свою провину визнає та просить суд розстрочення суми позову на три роки.

Суд, розглянувши  материали справи, заслухавши  представника  позивача та відповідача вважає,  що позов  та заява підлягають  задоволенню, оскільки  вимоги позивача  правомірні та підтверджуються  роздруком   контролей та платіжів  відповідача, розрахунком суми  збитків, актом про ППЕЕН, протоколом разрахунку.

Керуючись ст.ст. 3,118,119,208,224 ЦПКУкраїни,  ст. 623 ЦК України, п.п. 19,48 Правил користування електричною енергією для населення,   суд, -

ВИРІШИВ:

Позов   ВАТ    «ЕК Одесаобленерго» в особі  Іванівського РЄМ задовольнити.

Стягнути з   ОСОБА_1   на користь   Іванівського РЄМ   суму 1193-24грн.

Стягнути  з ОСОБА_1 на користь  Іванівського РЄМ держмито в сумі   51-00грн.

Розстрочити виконання рішення строком на три роки.

Заява про оскарження  рішення суду може бути подана до Іванівського  районного суду протягом десяти днів з дня  оголошення   рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя

Тимчук P.M.