Рішення №482057

Справа № 2-303 2007 року

УХВАЛА

10 січня 2007 р.                                                                                     смт. Іванівка

Іванівський районний суд Одеської області у складі : судді Тимчук P.M. при секретарі Гончарук Н.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Одеського територіального відділу басейнового управління до ОСОБА_1 про стягнення з відповідача коштів у сумі 10.20 грн, -

ВСТАНОВИВ:

03 липня 2006 року позивач звернувся до з позовною заявою до ОСОБА_1 зазначаючи , що відповідач порушив вимоги законодавства України в галузі охорони , використання та відтворення тваринного світу , а саме здійснював лов риби забороненими для любительського та спортивного рибальства знаряддями лову.

Позивач 09 жовтня 2006 року у судове засідання не з'явились , про час та місце судового засідання повідомлялася належним чином.

На 24.11.2006 року та на 09.01.2007 року заявниця втретє не з'явилась , будучи належним чином повідомленою про час та місце судового засідання, причини своєї неявки не повідомила, заяви про розгляд справи за її відсутності не подавала.

Таким чином , в силу ч.2 ст.77 ЦПК України , суд визнає , що позивач повторно не з'явилась без поважних причин.

Відповідно до вимог ч.3 ст.169 , п.3 ч.1ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду , якщо належним чином повідомлений позивач повторно ,не''з"явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності. Керуючись ч.2 ст.77 , ч.3 ст.169, п.3 ч.1ст.207 ЦПК України, суддя -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Одеського територіального відділу басейнового управління до ОСОБА_1 про стягнення з відповідача коштів у сумі 10.20 грн - залишити без розгляду.

Роз"яснити заявнику його право про повторне звернення до суду після усунення умов , що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня винисення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4ст.295 ЦПК України.

Суддя