Рішення №482073

    

ДОНЕЦЬКИЙ  АПЕЛЯЦІЙНИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40 

У Х В А Л А

23.02.2007 р.                                                                                справа №  43/255пд

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: суддів

     

 розглянувши апеляційну скаргу

 Комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна   контора № 2 Кіровського району" м. Донецьк

на рішення  господарського суду

Донецької області

від

11.12.2006 року

у справі

№ 43/255пд

за позовом

Комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна контора № 2 Кіровського району м. Донецька" м. Донецьк

до

Суб"єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 м. Донецьк

про

розірвання договору оренди нежитлового приміщення та стягнення заборгованості в сумі 6 698 грн. 20 коп.

В С Т А Н О В И В:

          Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна контора № 2 Кіровського району" м. Донецьк звернулось до Донецького апеляційного господарського суду зі скаргою на рішення господарського суду Донецької області від 11.12.2006 р. по справі № 43/255 пд та заявляє клопотання про відновлення пропущеного процесуального строку, встановленого для подання апеляційної скарги.

          Згідно ст. 93 ГПК України апеляційна скарга вноситься протягом десяти днів з дня прийняття рішення місцевим господарським судом, а у разі, якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення - з дня підписання рішення, оформленого відповідно до ст. 84 цього Кодексу.

          Відновлення пропущеного строку для подання апеляційної скарги можливе протягом трьох місяців з дня прийняття рішення місцевим господарським судом.

          Клопотання позивача про відновлення пропущеного процесуального строку, встановленого для подання апеляційної скарги підлягає задоволенню, оскільки воно законне і обгрунтоване.            

          З огляду на наведене та керуючись ст.ст. 53, 91, 93 ГПК України, судова колегія,

                                             У Х В А Л И Л А:

           Відновити комунальному підприємству "Житлово-експлуатаційна контора № 2 Кіровського району" м. Донецьк пропущений процесуальний строк, встановлений на подання апеляційної скарги на рішення господарського суду Донецької області від 11.12.2006 р. по справі № 43/255пд.

 Головуючий         

Судді:                                                                                                                                                                    Надруковано 4 прим.:                                                                                                                                                 1. позивачу                                                                                                                                                                     2. відповідачу                                                                                                                                                                     3. до справи                                                                                                                                                                    4. апеляційному суду