Рішення №423072

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ


           УХВАЛА          

07 лютого 2007 р.

№ 16/325

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:Дроботової Т. Б. –головуючого

Волковицької Н. О.

Рогач Л. І.

розглянувши матеріали касаційної скарги

Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Агрооб’єднання “Україна”

на рішення

від 16.01.2007 господарського суду Черкаської області

у справі

№ 16/325 господарського суду Черкаської області

за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю “Агро-Текс”

до

Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Агрооб’єднання “Україна”

про

стягнення 947425,30 грн.


В С Т А Н О В И В :


Подана касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 1113 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо до скарги не додано документів, що підтверджують сплату державного мита у встановлених порядку і розмірі.

Порядок обчислення та справляння державного мита встановлено Інструкцією, затвердженою наказом Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993 року № 15.

Відповідно до пункту 14 вказаної Інструкції при перерахуванні державного мита з рахунку платника до документа, щодо якого вчиняється відповідна дія, додається останній примірник платіжного доручення з написом (поміткою) кредитної установи такого змісту "Зараховано в доход бюджету ______грн. (дата)". Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.

Додана до касаційної скарги копія квитанції № 33 від 20.01.2007 р. не може вважатись належним доказом сплати державного мита, у зв’язку з тим, що не відповідає наведеним вимогам, оскільки з даної ксерокопії квитанції не вбачається призначення платежу та розмір сплаченої суми, що є підставою повернення касаційної скарги без розгляду у відповідності з пунктом 4 частини 1 статті 1113 Господарського процесуального кодексу України.

Разом з тим, колегія суддів вважає за необхідне зазначити, що після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2, 3, 4 і 6 частини першої цієї статті, сторона у справі має право повторно подати касаційну скаргу, а прокурор внести касаційне подання в загальному порядку.

На підставі викладеного та керуючись статтями 86, 111, пунктом 4 частини 1 статті 1113 Господарського процесуального кодексу України,


У Х В А Л И В :


Касаційну скаргу Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Агрооб’єднання “Україна” на рішення господарського суду Черкаської області від 16.01.2007 у справі № 16/325 господарського суду Черкаської області повернути скаржнику.

Головуючий Т. Дроботова


Судді                                                                                 Н. Волковицька


Л. Рогач