Рішення №423083

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ


           УХВАЛА          

09 лютого 2007 р.

№ 14/729

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:

головуючого:

Полякова Б.М.

суддів:

Катеринчук Л.Й.

Ткаченко Н.Г.

розглянувши касаційну скаргу

Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Маяк»


на постанову

Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 13.12.2006


у справі

господарського суду

№ 14/729

Черкаської області

за заявою

Шполянської міської ради

до

Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Маяк»

про

визнання банкрутом


В С Т А Н О В И В :


07.02.2007 Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Маяк»звернулось до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою на постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 13.12.2006.

Подана касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду Вищим господарським судом України, оскільки вона не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України.

Касаційна скарга за формою і змістом не відповідає вимогам ст.111 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до ст.1111 ГПК України, особа, яка подала касаційну скаргу, надсилає іншій стороні у справі копії касаційної скарги і доданих до неї документів, які у цієї сторони відсутні.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»сторонами у справі про банкрутство є кредитори (представник комітету кредиторів) та боржник (банкрут).

До касаційної скарги не додано доказів направлення касаційної скарги голові комітету кредиторів та членам комітету кредиторів.

Таким чином, скаржником не дотримано вимог ст. 1111 ГПК України щодо надіслання копії касаційної скарги іншим сторонам у справі, що є підставою повернення касаційної скарги, відповідно до вимог п.3 ст.1113 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до ч. 3 ст. 1113 ГПК України після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2, 3, 4 і 6 частини першої цієї статті, сторона у справі має право повторно подати касаційну скаргу, а прокурор внести касаційне подання в загальному порядку.

За таких обставин касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду Вищим господарським судом України і підлягає поверненню.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.86, ч.1 п.3 ст.1113 Господарського процесуального кодексу України, суд –


У Х В А Л И В :


Касаційну скаргу Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Маяк»на постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 13.12.2006 по справі № 14/729 повернути скаржнику.
Головуючий           Б. Поляков


Судді            Л. Катеринчук

          Н. Ткаченко